Wpis z mikrobloga

kolega chce mnie zabrać za miesiąc na divy, do takiej premium 300 na h, wolałbym to zrobić z dziewczyną, ale laska na pewno mnie wysmieje, że 23 lvl i nie ogarnia, a kolejny argument to brak Laski przez fobia społeczna, co myślicie
#przegryw
  • 18
@Shellthorn: No i co z tego że u prostytutki? To są uczciwe kobiety, z mostu mówią że seks to towar. Znaleźć partnera z którym jest to przeżycie bardziej duchowe niż jakieś #!$%@? zwierzęce instynkty to jak znaleźć milion dolarów w śmietniku.
@Shellthorn: A ja mam taki problem że za bardzo emocjonalnie angażuje się w związki, w związku z czym płynąłem na gównie zamiast pierwszą klasą na statku, bojąc się że gówno się obrazi jak wskoczę do wody.
@Shellthorn: Heh, ja nie lubię myśleć o przyszłym partnerze jako ruchadełko, więc ja i związki to więcej biegania, latania niż korzyści w postaci oparcia. Ale stwierdziłem jedno - jak nie poznam panny póki jestem biedny to zostaną mi tylko roksanki. Obecnie optymistycznie patrzę na swój związek. Ale nie wiem kiedy nastąpi moment w którym jesteśmy ze sobą żeby się nie skrzywdzić i będziemy tak dryfować jeszcze kilka lat.
@ZercaMirkoslaw: Każde życie jest inne, raz byłem bez pracy kilka miesięcy a byliśmy na etapie koleżeńskim i wręcz pomagała mi we wszystkim mimo tego, że byłem je$anym bidokiem na utrzymaniu rodziców. Na kase nie patrz się nigdy.