Wpis z mikrobloga

Drugie podejście, #!$%@?łam na ostatniej prostej - przy parkowaniu jakieś 35 minut od rozpoczęcia jazdy. Było ciasno i się nie zmieściłam. Bardzo dużo ćwiczyłam, specjalnie przyjechałam do miasta rodzinnego (2x trasa Olsztyn-Krakow), zostawiłam psa i partnera tylko po to, żeby kolejny raz #!$%@?ć. Boże, jak można być tak upośledzonym. Nawet sobie napisałam strony na rękach, żeby nie pomylić... Czuje się okropnie. #prawojazdy #smutnazaba #zalesie
Pobierz
źródło: comment_b6Rdk922lIReE9IkTlu6oEHJCmYTEZUU.jpg
  • 121
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@nowywspanialyswiat: a weź ich #!$%@?, zdałam egzamin chyba za milionowym razem, nie mogę się doliczyć nawet jak chcę, nie wiem gdzie jest lewo ani prawo czasem, ale ponieważ na drodze i znakach są strzałki nie napisy to w ogóle mi to nie przeszkadza, ogólnie od tego czasu #!$%@?łam kilkadziesiąt tysięcy kilometrów bez nawet stłuczki i czasem jak mi ktoś każe jechać w prawo to muszę zawracać przy najbliższej okazji, ale nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@nowywspanialyswiat: Jeśli potrzebujesz oznaczeń na rękach gdzie jest lewo a gdzie prawo, to ja ci życzę żebyś miała tylko takie wyniki egzaminu, będziesz zagrożenie stwarzać.

@Megawonsz_dziewienc: jakie zagrożenie? Przecież to nie ma znaczenia jak jedziesz bez egzaminatora, który mówi "skręć w lewo". Po prostu jedziesz tam gdzie chcesz dojechać i skręcasz w strony, które prowadzą do celu. Nazwy kierunków są bez znaczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karbon315: Mojej mamie i babci tez mylą się kierunki, jakoś krąży w rodzinie, dodam, że to nie na skręcie w zła stronę oblałam, wiec jakie to ma znaczenie? Zdjęcie dodałam jako humorystyczną wstawkę

@nowywspanialyswiat: jesteście może leworęczne?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartosaq:

Najprostsza metoda w samochodzie to taka, że kierownica jest po lewej stronie, a strona pasażera po prawej, ot cała filozofia.

Mieszkam w UK, czasem jeżdżę też w PL albo gdzie indziej w Europie i ta metoda nie działa ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nowywspanialyswiat: nie tym to kolejnym razem. Olsztyn chyba duży nie jest ale jak coś to próbuj w jeszcze mniejszym mieście. Im mniejsze tym łatwiej zdać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Polsce w ogóle jest #!$%@? system, bo w zasadzie nie ma możliwości nauczyć się dobrze jeździć przed egzaminem. No chyba, że na nielegalu albo za miliony monet. W normalnych krajach jeździsz pod okiem doświadczonego kierowcy (np. stary
@DonMontana #!$%@? młocie widzę że "spermiarstwo" nawet w wątku o prawie jazdy wklepales. Widzę wykop zżarł mózg xD Jakie ma znaczenie, że jak jej ktoś powie w prawo to skręci w lewo, pod kątem bezpieczeństwa drogowego? Manewr wykona dokładnie tak samo, tylko po prostu w drugą stronę xD
A tego o pewności siebie nawet nie komentuję, niektórzy się stresują egzaminami po prostu