Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko powiedzieć, że chyba jestem szczęśliwym człowiekiem. Mam dziewczynę 10/10 którą naprawdę kocham (i która kocha mnie!) przyjaciół, pasję która przynosi mi wiele satysfakcji, wszyscy w mojej rodzinie są zdrowi, podobnie ja, w dodatku z całą moją rodziną świetnie się dogaduję. Zaczynam nowe studia, mam swoją małą pracę w której co prawda nie zarabiam jak #programista15k, ale wystarcza mi na moje potrzeby. Jest bardzo dużo małych rzeczy, które sprawiają, że mam po co jutro wstać.
Poza tym mogę sobie spokojnie wyjść jutro rano po książkę i cały dzień poczytać nad rzeką ciesząc się z końcówki wakacji, bądź też przeglądnąć mirko, jeśli tylko będę miał ochotę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, że #nikogo, ale pomyślałem, że to mój mały #wygryw, żaden spektakularny sukces, a po prostu ułożone życie. Polecam. ()
  • 22
@Karzbig: Dobrze poczytać coś pozytywnego. Wierzę, że napisałeś to dlatego, że chciałeś podzielić się swoim szczęściem, a nie żeby się przechwalać. Doceniajmy wszystko dobre, co mamy, bo to kiedyś przeminie.