Wpis z mikrobloga

Jak mnie niemiłosiernie denerwują komentarze pod adresem Zielińskiego. Praktycznie jedyny piłkarz, który stara się piłkę sprowadzić do ziemi zamiast wykopywać do przodu. Jako jedyny potrafi dryblować i rozegrać akcje na krótkie podania. Może biegać przez praktycznie 90min nie męcząc się.

Typ próbuje grać z drugoligowcami w składzie, większość piłek jakie od nich dostaje to jakieś losowe wykopy z obrony, lub przypadkowe wybicia. Reszta piłkarzy chowa się za przeciwnika jak tylko mamy piłkę i trzeba rozegrać w pomocy. Pomimo tego zawsze zbiera największy hejt po każdym meczu kadry.

Prawda jest taka, że on po prostu nie pasuje do kadry, ale nie dlatego że jest słaby, tylko #!$%@? że jedyny potrafi coś zrobić z piłką i chce grać tak jak się powinno grać.

Równie dobrze moglibyśmy brać jakiegoś drewniaka, co po prostu będzie wykopywał piłki i nie będzie różnicy, bo i tak z tym składem Zieliński nie będzie mógł pograć kombinacyjnie.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
wisakoy - Jak mnie niemiłosiernie denerwują komentarze pod adresem Zielińskiego. Prak...

źródło: comment_Xo9JWILNnYVnK1CKwJztLCnJJB4RzWC4.jpg

Pobierz
  • 103
@wisakoy: Wszyscy na niego najażdżają, bo jest podobno 2. pod względem umiejętności polskim zawodnikiem. Tak samo traktowany był Lewy za Smudy czy wczesnego Fornalika. Zieliński przez 7 lat w kadrze u 3 selekcjonerów zagrał może 3 dobre mecze. Nie róbmy z niego nie wiadomo kogo. Albo ma za słaby mental, albo po prostu nie ma umiejętności na samodzielne dźwiganie jakiejkolwiek kadry u jakiegokolwiek selekcjonera.
@crv0: oczywiście, że nie ma umiejętności do grania 1v11. Każdy, kto ogląda ligę włoską jest w stanie stwierdzić, że Zieliński najlepiej radzi sobie z krótkimi podaniami w trójkącie, gdzie każdy piłkarz gra blisko siebie i nie ma wiele miejsca.

Mam obawy, że póki w kadrze nie będzie przynajmniej jednego równie dobrego technicznie pomocnika jak on to nie będzie miał jak pokazać swoje umiejętności.
Zieliński najlepiej radzi sobie z krótkimi podaniami w trójkącie, gdzie każdy piłkarz gra blisko siebie i nie ma wiele miejsca.


@wisakoy: szkoda, że nie radził sobie z brakiem miejsca wczoraj. Poza tym czy za wiele żądamy by chłopak na tle zawodników z Lokomotivu czy Derby County pokazał dużo wyzszy poziom?
@wisakoy: stał się kozłem ofiarnym tego całego cyrku pod nazwą reprezentacja Brzęczka


@krymic1991: media zrobiły go wybawicielem repry, pomocnikiem, którego potrzebowaliśmy od dawna. Okazuje się, że koleś nie dojeżdża na mecze, ale media podkreślają, że ma czas, jeszcze młody jest. Póki repra wygrywa nikomu to zbytnio nie przeszkadza, ale kiedy pasuje wziąć odpowiedzialność za wynik i z reguły 2. najlepszy zawodnik nic nie wnosi to jak ma być nieatakowany?
@krymic1991: @wisakoy: Panowie dalej czeka, JEDNO dobre, klasowe zagranie z meczu z Austria.
Zielu jest najlepszym technicznie polskim graczem, bez dwoch zdan. I tak samo jak wykorzystuje to w Napolii tak przyjezdza na kadre i jest cieniem samego siebie. Bez znaczenia na jakiej gra pozycji, kogo ma za partnerow i jaka gra taktyka, poza przeblyskami jest zagubiony i gra totalne gowno. Skonczmy traktowac go jak dziecko specjalnej troski i szukac