Wpis z mikrobloga

Jak mnie niemiłosiernie denerwują komentarze pod adresem Zielińskiego. Praktycznie jedyny piłkarz, który stara się piłkę sprowadzić do ziemi zamiast wykopywać do przodu. Jako jedyny potrafi dryblować i rozegrać akcje na krótkie podania. Może biegać przez praktycznie 90min nie męcząc się.

Typ próbuje grać z drugoligowcami w składzie, większość piłek jakie od nich dostaje to jakieś losowe wykopy z obrony, lub przypadkowe wybicia. Reszta piłkarzy chowa się za przeciwnika jak tylko mamy piłkę i trzeba rozegrać w pomocy. Pomimo tego zawsze zbiera największy hejt po każdym meczu kadry.

Prawda jest taka, że on po prostu nie pasuje do kadry, ale nie dlatego że jest słaby, tylko #!$%@? że jedyny potrafi coś zrobić z piłką i chce grać tak jak się powinno grać.

Równie dobrze moglibyśmy brać jakiegoś drewniaka, co po prostu będzie wykopywał piłki i nie będzie różnicy, bo i tak z tym składem Zieliński nie będzie mógł pograć kombinacyjnie.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
Pobierz wisakoy - Jak mnie niemiłosiernie denerwują komentarze pod adresem Zielińskiego. Prak...
źródło: comment_Xo9JWILNnYVnK1CKwJztLCnJJB4RzWC4.jpg
  • 103
@wisakoy: szkoda twojego czasu, @Perlo i tak zaraz napisze, że to fuks i przypadek i w ogóle i tak chwilę później stracił piłkę. Gdybyśmy mieli w pomocy 3 takich Zielińskich zamiast #!$%@? który nie pamiętam kiedy ostatnio nie byl a) na spalonym albo b) wybiegł z piłką za linię końcową bo jego jedyny pomysł na akcje to wypuścić piłkę 30 metrów do przodu i mieć nadzieję, że ja dogoni to w
A co do meczu z Austria to np była w drugiej połowie akcja gdzie Zieliński samym przyjęciem zgubił chyba dwóch rywali gdzie się momentalnie obrócił z piłką, później popędził do przodu i ładnie wypuścił bodajże Grosickiego sam na sam, ale turb0 nie zajarzyl o co kaman i nie przejął piłki więc bramkarz ja zgarnął na przedpolu
@janusz-lece: może dlatego, że Krychowiak w grze kombinacyjnej nie jest najlepszy? Bielik też jakoś mi się nie widzi do gry w trójkącie. (hmm, może dlatego że jest środkowym obrońcą)
@wisakoy: Messi ciągnie zawsze kadrę Argentyny. Jest jej najlepszym strzelcem. Pociagnał ją do finału MŚ i 3xCA. Gdzie to porównać do Piotrka?