Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z #konfederacja może mi wyjaśnić, dlaczego wolnościowiec miałby głosować na Szuralicję?

Przejrzałem listy do wyborów i (rzekomi) wolnościowcy stanowią mniejszość w Konfederacji:

1) Niezależni: 472 (57%)
2) Narodowcy: 222 (27%)
3) Korwin: 126 (15%)
4) Konfederacja Wolność i Niepodległość: 10 (1%)
5) Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 4 (<1%)
6) Liga Polskich Rodzin: 2
7) Porozumienie Jarosława Gowina: 1 (xD)

Jedynki:
Narodowcy: 14
Korwin: 10
Konfederacja: 9
Niezależni: 6
Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 1 (xD)

Korwiniści, których z powodu ich szurowych a czasami zahaczających o faszyzm poglądów w sferze społecznej lepiej nazywać wolnorynkowcami zamiast wolnościowcami, żeby nie robić zamętu, stanowią mniejszość w Konfederacji i zostali wydymani przez narodowców. W wielu okręgach korwinistów nie ma w ogóle. Narodowcy to socjaliści i zamordyści, którzy nawet się z tym nie kryją. Śmieszy mnie więc gadanie, że "Konfederacja ma kontrowersyjne poglądy, ale powstrzyma pisowski socjalizm". xD Przecież narodowcy z podnieceniem głosować będą za państwem opiekuńczym i zamordyzmem. Konfederacja od początku skupia się na szuryzmie i sianiu ciemnogrodu, więc nawet nie chcę myśleć o tym jakie poglądy mają "niezależni". Wyznawcy Konfederacji nie różnią się już niczym od wyznawców PiSu i będą popierać największą głupotę tylko dlatego, że jest to "nasza głupota". Żaden wolnościowiec, który nie jest twardym elektoratem który lubić być kopany, nie będzie głosował na takie zbiorowisko pokemonów - ciekawe ilu już zrezygnowało z głosowania na Korwina.

#neuropa #4konserwy #libertarianizm #korwin #bekazprawakow #bekazkorwina
MichalLachim - Czy ktoś z #konfederacja może mi wyjaśnić, dlaczego wolnościowiec miał...

źródło: comment_rQl6wK3YvmJoW3RlfvEobSaPGur7A4Ko.jpg

Pobierz
  • 55
@MichalLachim:

1. Poproszę o źródło dotyczące tych list.
2. Liczy się program konfederacji, narodowcy poszli na kompromis z Korwinem w zamian za miejsca na listach
3. Na kogo w takim razie polecasz głosować, jak nie na komunistów z Bandy Czworga (PIS, PO, PSL, SLD) i nie na Konfederację?
@yamnichek_pyesio:

1. Poproszę o źródło dotyczące tych list.

2. Liczy się program konfederacji, narodowcy poszli na kompromis z Korwinem w zamian za miejsca na listach

3. Na kogo w takim razie polecasz głosować, jak nie na komunistów z Bandy Czworga (PIS, PO, PSL, SLD) i nie na

Konfederację?