Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z #konfederacja może mi wyjaśnić, dlaczego wolnościowiec miałby głosować na Szuralicję?

Przejrzałem listy do wyborów i (rzekomi) wolnościowcy stanowią mniejszość w Konfederacji:

1) Niezależni: 472 (57%)
2) Narodowcy: 222 (27%)
3) Korwin: 126 (15%)
4) Konfederacja Wolność i Niepodległość: 10 (1%)
5) Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 4 (<1%)
6) Liga Polskich Rodzin: 2
7) Porozumienie Jarosława Gowina: 1 (xD)

Jedynki:
Narodowcy: 14
Korwin: 10
Konfederacja: 9
Niezależni: 6
Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 1 (xD)

Korwiniści, których z powodu ich szurowych a czasami zahaczających o faszyzm poglądów w sferze społecznej lepiej nazywać wolnorynkowcami zamiast wolnościowcami, żeby nie robić zamętu, stanowią mniejszość w Konfederacji i zostali wydymani przez narodowców. W wielu okręgach korwinistów nie ma w ogóle. Narodowcy to socjaliści i zamordyści, którzy nawet się z tym nie kryją. Śmieszy mnie więc gadanie, że "Konfederacja ma kontrowersyjne poglądy, ale powstrzyma pisowski socjalizm". xD Przecież narodowcy z podnieceniem głosować będą za państwem opiekuńczym i zamordyzmem. Konfederacja od początku skupia się na szuryzmie i sianiu ciemnogrodu, więc nawet nie chcę myśleć o tym jakie poglądy mają "niezależni". Wyznawcy Konfederacji nie różnią się już niczym od wyznawców PiSu i będą popierać największą głupotę tylko dlatego, że jest to "nasza głupota". Żaden wolnościowiec, który nie jest twardym elektoratem który lubić być kopany, nie będzie głosował na takie zbiorowisko pokemonów - ciekawe ilu już zrezygnowało z głosowania na Korwina.

#neuropa #4konserwy #libertarianizm #korwin #bekazprawakow #bekazkorwina
MichalLachim - Czy ktoś z #konfederacja może mi wyjaśnić, dlaczego wolnościowiec miał...

źródło: comment_rQl6wK3YvmJoW3RlfvEobSaPGur7A4Ko.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • 0
@szpongiel
Na przykład likwidacja przymusu szczepień?

Korwin to - w najlepszym razie - agent układu od spuszczania w kiblu głosów wolnorynkowców


Niby taki racjonalny, a wierzy w spiski. No proszę cię
  • Odpowiedz
@Volki:

Niby taki racjonalny, a wierzy w spiski. No proszę cię

Przecież napisałem "albo". Niby Korwe to inteligenty człowiek, tak? Zatem musi zdawać sobie sprawę z tego co robi. No, a jednak konsekwentnie sabotuje swoje starty w wyborach od bodaj 20 lat. Kiedyś ze dwa razy na niego zagłosowałem ale potem skumałem, że on - z rozmysłem czy przy okazji swojego #!$%@? - jedynie legitymizuje układ swoimi działaniami. Nie chce
  • Odpowiedz
  • 0
@szpongiel No to pytam się czym się różni Korwin od Gwiazdowskiego, który pisze o Hitlerze w podobnym tonie co Korwin.

Jak Korwin może coś sabotować, skoro on powtarza to od lat, więc nie mówi nic nowego oraz dzięki temu nie jest zamilczany.

Lewak (=troll), więc nie chodzi nawet o poglądy, ale jeśli wchodzisz w ich retorykę lub wypierasz fakty (partia KORWiN jest i była zawsze za zakazem aborcji, więc po co
  • Odpowiedz
@Volki: masz mnie, powtarzam trochę lewackich hasełek, tak jak i powtarzam czasem trochę prawackich.
Cóż mogę powiedzieć, to jest portal ze śmiesznymi obrazkami ¯\_(ツ)_/¯

No to pytam się czym się różni Korwin od Gwiazdowskiego, który pisze o Hitlerze w podobnym tonie co Korwin.

Tym, że to pewno napisał w jakimś felietonie, a Korwin z tym pajacuje w sposób, którym daje oręż swoim przeciwnikom do zatopienia go na elo. Do tego pajacuje najmocniej zawsze na moment przed wyborami. Nawet głupi się na błędach uczy, a on nie. Zatem coś z nim jest nie tak. Nie mój problem to rozstrząsać. Nauczył mnie, że z praktycznego punktu widzenia głos na niego to głos
  • Odpowiedz
  • 0
@szpongiel

Tym, że to pewno napisał w jakimś felietonie,

Relatywizujesz, ale to już kwestia swoich przekonań.

Jeszcze w kwestii czym się różnią. Gwiazdowski mówił, że jego tematy światopoglądowe nie
  • Odpowiedz
@Volki:

Relatywizujesz, ale to już kwestia swoich przekonań.

Po prostu nie pamiętam takiej wypowiedzi. W kampanii to mówił?

On chciał, żeby ludzie w referendum zadecydowali o tym, więc ludzie mogli zadecydować np. takie państwo katolickie z zakazem aborcji, albo odwrotnie - sodomia i
  • Odpowiedz
  • 0
@szpongiel

kampanii to mówił?

Nie, ale byłoby to wyciągane jak Korwinowi.

Mi zarzucasz relatywizowanie, a sam projekcje robisz dużo dalej
  • Odpowiedz
polityka niestety nie opiera sie na ideałach


@JimNH777: dlatego pieprzyć politykę. wolę swoje ideały, a i tak myślę, że wolności nie da się w polszy wprowadzić bezkrwawo. rząd nie pozwoli na secesję.
  • Odpowiedz
Słuchajcie, wszystkie dzbany co namawiają żeby nie iść na wybory czy je bojkotować to płatne trolle, o to im chodzi żeby zniechęcić do głosowania nowy świeży elektorat, ludzi którzy się zastanawiają czy rozważają oddanie głosu, zwłaszcza tych którzy chcieli by głosować na mniejsze partie, jest to działanie specjalne i celowe, jest to taktyka propagandowa tych większych partii!
  • Odpowiedz
Nie głosując wspierasz beton polityczny. Jeśli chcesz jakiekolwiek wolnościowca, antysystemowca to nie ma wyjścia i trzeba zagłosować na Konfederacje. Nic się nie zmieni gdy swój głos który mógłby być głosem przeważającym szalę schowasz i niewykorzystasz. Skonczcie z tym niechodzeniem na wybory bo tylko szkodzicie takim zachowaniem. Nigdy nie będzie idealnego wyboru
  • Odpowiedz
@Volki:

Nie, ale byłoby to wyciągane jak Korwinowi.

Widziałem w jaki sposób i o czym wypowiada się Gwiazdowski, a w jaki i o czym Korwin.
Jeśli Ty nie widzisz różnicy to już nie mój
  • Odpowiedz
  • 0
@szpongiel

Nie w racjonalność tylko w statystykę. Nie przepchniesz żadnych skrajności w referendum po prostu bo zawsze większość będzie przeciw. Jak tego nie rozumiesz, to polecam sprawdzić definicję słowa "skrajny".

Jak ty możesz tak robić #!$%@?ę z logiki.

Jeśli mówisz o głosowaniu, to polacy niczego nie wybierają gdyż nie mają wyboru. Na listach do głosowania są same #!$%@? opcje, zatem jak niby mogą wybrać dobrze? I proszę nie wyjeżdżaj z #!$%@?, bo tylko jeszcze błazna w tym cyrku brakuje
  • Odpowiedz
Jak ty możesz tak robić #!$%@?ę z logiki.

Gdzie niby? Chętnie się dowie.
Sam mówisz, że między Gwiazdowskim a JKM nie ma różnicy, a mnie zarzucasz #!$%@? logiki? lol

Czyli jak masz wybór między kopaniem po jajach, a dostawaniem po twarzy, to wybierasz oczywiście to pierwsze, bo wyboru nie ma.

Jeśli Ty masz preferencje przy wyborze czy wolisz być kopanym po jajach czy po twarzy to gratuluję. Ja wolę nie być kopany w ogóle, więc wyjechałem. Jeszcze o #!$%@? logiki, jakim niby cudem "wybrałem to pierwsze" xD
  • Odpowiedz
No i wygląda n ato, że wyniki są, w liczbach bezwzględnych dostali olbrzymią jak na korwinopartie liczbę głosów.

BEZWZLĘDNYCH

@DizzyEgg: dokładnie tak - tak jak dostali w eurowyborach. Polecam czytanie ze zrozumieniem. Dostali mnóstwo głosów tylko zostali zasypani przez przekupionych przez pis emerytów - nigdy frekwencja w eurowyborach nie była tak wysoka
  • Odpowiedz