Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z #konfederacja może mi wyjaśnić, dlaczego wolnościowiec miałby głosować na Szuralicję?

Przejrzałem listy do wyborów i (rzekomi) wolnościowcy stanowią mniejszość w Konfederacji:

1) Niezależni: 472 (57%)
2) Narodowcy: 222 (27%)
3) Korwin: 126 (15%)
4) Konfederacja Wolność i Niepodległość: 10 (1%)
5) Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 4 (<1%)
6) Liga Polskich Rodzin: 2
7) Porozumienie Jarosława Gowina: 1 (xD)

Jedynki:
Narodowcy: 14
Korwin: 10
Konfederacja: 9
Niezależni: 6
Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin: 1 (xD)

Korwiniści, których z powodu ich szurowych a czasami zahaczających o faszyzm poglądów w sferze społecznej lepiej nazywać wolnorynkowcami zamiast wolnościowcami, żeby nie robić zamętu, stanowią mniejszość w Konfederacji i zostali wydymani przez narodowców. W wielu okręgach korwinistów nie ma w ogóle. Narodowcy to socjaliści i zamordyści, którzy nawet się z tym nie kryją. Śmieszy mnie więc gadanie, że "Konfederacja ma kontrowersyjne poglądy, ale powstrzyma pisowski socjalizm". xD Przecież narodowcy z podnieceniem głosować będą za państwem opiekuńczym i zamordyzmem. Konfederacja od początku skupia się na szuryzmie i sianiu ciemnogrodu, więc nawet nie chcę myśleć o tym jakie poglądy mają "niezależni". Wyznawcy Konfederacji nie różnią się już niczym od wyznawców PiSu i będą popierać największą głupotę tylko dlatego, że jest to "nasza głupota". Żaden wolnościowiec, który nie jest twardym elektoratem który lubić być kopany, nie będzie głosował na takie zbiorowisko pokemonów - ciekawe ilu już zrezygnowało z głosowania na Korwina.

#neuropa #4konserwy #libertarianizm #korwin #bekazprawakow #bekazkorwina
Pobierz
źródło: comment_rQl6wK3YvmJoW3RlfvEobSaPGur7A4Ko.jpg
  • 55
@MichalLachim: Miałem dokładnie takie same poglądy jak Ty.
Posłuchałem wykładu Mentzena, że albo porzucamy konserwatyzm i celujemy w elektorat na prawo od platformy albo hamujemy nieco wolny rynek i celujemy w elektorat na prawo od pisuarów. Plus, że hitlerowanie pomaga im przyciągnąć wyborców (to już w ogóle uznałem, że nie warto tego słuchać). Ale powiedziałem: czekam na wyniki. No i wygląda n ato, że wyniki są, w liczbach bezwzględnych dostali olbrzymią
@Volki: układ postmagdalenkowy jest regularnie legitymizowany od 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co tu szanować, pisiorki mają na kogo zagłosować to głosują.
Ja nie mam, to nie głosuję. Przecież się nie zesram ¯\_(ツ)_/¯
@szpongiel Nigdy tak nie będzie. Zaraz mi napiszesz, że był taki Gwiazdowski. Jednak on wprowadziłby ludzi o lewicowych poglądach. Poza tym chciał, żeby o sprawach ideologicznych decydowali ludzie w referendum, no to więc byś miał i tak skrajność (ale nie miałbyś na to wpływu).
Ja tam bym chciał jakąś opcję wolnościową, ale Mentzen ma rację, że polityka niestety nie opiera sie na ideałach. No i musze im przyznać, ze realizująć faszyzującą i hitlerującą strategię dostają głosy.


@JimNH777: Tak jak dostali w euro wyborach?
@szpongiel Większość programu Gwiazdowskiego była zbieżna z partią KORWiN, a na nią nie chcesz oddać głosu, bo są skrajnie poza twoimi poglądami.
@Volki: podaj jakieś z tych punktów, bo nie wiem jak się odnieść...
Poza tym Gwiazdowski to racjonalny gość i od wielu lat liczyłem, że może w końcu wystartuje, a Konfederacja... no proszę Ciebie xD
Korwin to - w najlepszym razie - agent układu od spuszczania w kiblu głosów wolnorynkowców. Robi to celowo i skutecznie od wielu lat, więc albo agent albo dupek z autyzmem. Dodatkowo tam teraz są nacjololo, katololo i