Wpis z mikrobloga

@scribe: ceny rosną szybciej niż płace, wzrost inflacji zredukuje oszczędności więc okradnie ludzi którzy odkładają. Ty nie rozumiesz podstaw ekonomii. Za flaszkę dam ci korki ;)
  • Odpowiedz
@Trust_no_one: nareszcie ktoś powiedział prawdę, płacenie minimalnej to powinien być wstyd dla pracodawcy i żaden szanujący się kontrahent nie powinien z nim współpracować. Niestety w p0lsce panuje odwrotny trend i ludzie wychodzą z założenia że lepiej dać pracę Ukraińcom/Nepalczykom, psom, małpom, komu się da byleby nie płacić więcej niż minimalna. A że te pieniądze są transferowane za granicę zamiast być wydawane w Polsce i napędzać gospodarkę? Kogo to obchodzi...
  • Odpowiedz
@Trust_no_one: a czemu ma w---------ć. Stać go na płacenie komuś 7 zł za godzinę. Za siedzenie na dupsku i pilnowanie. Czemu ciebie boli że są ludzie którym tyle odpowiada. Nikt nie zmusza przecież do pracy za tyle. Ja bym chętnie poszedł do pracy gdzie nic się nie robi. Masz czas dla siebie i możesz się rozwijać. Kiedyś pracowałem w sklepie gdzie było 3-4 klientów na 12h. Najwyższa moja średnia na
  • Odpowiedz
płacenie minimalnej to powinien być wstyd dla pracodawcy


@MajorToJestKajor: Jeśłi pracodawca będzie płacił więcej swoim pracownikom to wzrosną ceny jego produktów albo usług. A to będzie dla niego zabójcze, bo dla znacznej większości klientów liczy się przede wszystkim cena a nie jakość.
  • Odpowiedz