Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem tego kultu psa przez baby i ogólnie ludzi, przecież koty są takie zajebiste i te gówniane psy nie mają nawet podjazdu do nich. Kot jest ziomalem, zawsze jak wracasz do chaty to przyjdzie i przybije wzrokowego żółwika, możesz chodzić po ogródku albo chillować z nim na klacie i sprawia mu to radość, którą okazuje, prawdziwy członek fajnej ekipy. A taki pies to tylko sra, o--------a maniany i lata za dupą innego psa cały dzień, robi jako przydupas i jesteś dla niego rzucającym piłeczki czy coś. A jak go auto zabije, bo sobie postanowił s--------ć ze smyczy, to nawet ci go szkoda, bo masz tam jakieś serce ale zaraz bierzesz nowego, który ma obszczekiwać podwórko i w--------ć krety.
KleKotka - Kompletnie nie rozumiem tego kultu psa przez baby i ogólnie ludzi, przecie...

źródło: comment_tTd3E8p10XaEzIZa2ISepmVKh5n1VWzV.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KleKotka: Bo zamiast walić kreski wolę tulić pieski.
Kot by mi pozwolił oddać się w pełni hedonizmowi i nałogom bo sam jest gatunkowo degeneratem
  • Odpowiedz
@maad: No akurat gadasz bzdury, bo mam kota syjamskiego i jeżeli zamknę drzwi do pokoju w którym jestem to będzie chodził po całym domu i miauczał aż ktoś go weźmie do siebie. Dodatkowo jeżeli ktoś wchodzi do domu to kot rozpoznaje go po głosie/krokach i jeżeli rozpozna że jest to osoba którą lubi to biegnie od razu ją "przywitać"(np. Jak wchodzi moja mama albo ja to od razu biegnie do
  • Odpowiedz