Wpis z mikrobloga

Mireczki, za mało na Wypoku metalu. Także założyłem tag

#100dnimetalu

3/100 - Angra to brazylijski zespół założony w 1991 roku. Natomiast najsłynniejszym jej członkiem jest Kiko Loureiro, który dołączył do nich rok po powstaniu zespołu, obecny gitarzysta Megadeth.

Wołam spamlistę. Jeśli się chcesz dopisać, plusuj komentarz poniżej (jak już jesteś zapisany raz, to nie musisz robić tego ponownie).

@Satanrules, @poprostumort, @Czarownica_na_miotle, @zielonymariuszek, @dziwnyczlowiek, @MrS3lfD3struct, @sq6jny, @zakamuflowany_fetyszysta, @tearius, @czerstwy32, @kapel908, @kopszmercen, @GuRu109, @el_grande_kutacho, @pshemkele, @pan-bartolomeu-dias, @respect_your_mother, @tunia86, @Razdwatrzy_babajaga_patrzy, @LRF1000W, @mihix, @sehnsucht, @a_93, @emptr, @Ydrk, @Alcoholic_Desacrator, @jonny17, @Niebadzlosiem, @damageplan, @DerMirker, @no_na_pewno, @Saykoza84, @ChomikVille, @czlowiekzplutona, @loveslaire, @605bart, @pod_kop, @gingerbread, @jaco_zewa, @syngaja

#metal #heavymetal #muzyka #gitaraelektryczna #brazylia
Rimfire - Mireczki, za mało na Wypoku metalu. Także założyłem tag 

#100dnimetalu
...
  • 17
Przepraszam za małą pomyłkę z wołaniem. Dzisiaj przez przypadek zawołałem wszystkich plusujących wczorajszy wpis, czyli:

@FightClubWolomin, @90alexa90, @Satanrules, @GreenBastard, @MagicznyKarol, @blablablanr2, @Czarownica_na_miotle, @loveslaire, @dziwnyczlowiek, @MrS3lfD3struct, @metaled, @grzmot_cebula, @srand, @zielu_, @xhoax, @KinmanDoriana, @zakamuflowany_fetyszysta, @Kubeusz89, @RelaxedAnt, @Hmmmmmmmmmm, @Pipeinski, @kapel908, @fvgbjs, @DragovEU, @kczkdn, @JesterHead_, @GuRu109, @el_grande_kutacho, @
@ArchDelux:

Składając panegiryk na tryumf krakowski,

Pod godłem Orientis Fulmen, prawił wiele

O tym komecie. Także czytam o nim w dziele

Pod tytułem Janina, gdzie jest opisana


- Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz

No ja miałem. Widzę, że Colega jeszcze nie przerabiał. XD
@Rimfire: Fajny pomysł na serię. Metal z jednej strony przeżywa renesans, ale tylko dla ludzi którzy siedzą w temacie, dla ludzi którzy nie wychodzą poza mainstream taki gatunek nie istnieje a zasobów tej muzyki jest tyle, że spokojnie można robić 1000 dniowy challange i się nie powtórzyć z zespołem ;) Z drugiej strony poza krótkim epizodem Metallici to metal nigdy się nie przebił do mainstreamu a zawsze miał się dobrze, więc