Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z #rozowypasek. Jesteśmy razem już ponad rok (znamy się około 2 lata) i zaczynam zauważać, ze staje się powoli taka typowa baba #polka. Jak ja poznałem, potrafiliśmy się kochać dwa - trzy razy dziennie, dbała o siebie chodząc na siłownie, schudła jakieś 30 kg (była po operacji na żołądek), ubierała się dla mnie seksownie, potrafiliśmy codziennie gdzieś wychodzić. Teraz jest zupełnie inaczej. Seks jest 1-2 razy w tygodniu, oczywiście muszę skakać, starać się i liczyć ze ma ochotę, o lodzie bez proszenia zapomnij (Nie mam ochoty / jestem zmęczona / muszę umyć glowe / jest już późno, dobrze wiedząc jak wysokie mam libido uprawiając sport i dbając o siebie), przychodzi do domu i jedyne co czasem ugotuje obiad. Siada przed tv / YouTube i je chipsy / słodycze, generalnie bardzo słabo się odzywia. Rzadko nosi coś co mi się podoba. Wyjście o 19 na dwie godziny z domu? Meh jestem zmęczona. Nie wiem czym to jest spowodowane, tym ze jak się już kogoś ma to nie trzeba się przejmować? Zmęczenie w pracy nie jest argumentem, ma spokojna prace w biurze bez stresu, jeździ autem do pracy. Ze swojej strony staram się jak mogę; ogarniam wszystko w domu, dbam o nią, o siebie i moja figurę, jestem romantyczny, kupuje upominki i to co uwielbia, rozmawiam z nią, słucham jej, ale powoli mam tego dosyć. Kocham ja najmocniej na świecie, wiem ze ona mnie tez, ale do cholery, ile można ciepiec, dusić się i rezygnować z radości z życia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdź sobie jakąś super ciaśniutką, młodą loszke do #!$%@?, a związek sam się z czasem poukłada, może jak ona zobaczy że ty się oddalileś to zmotywuje się do działania xd nie marnuj sobie życia czyimś kosztem, #!$%@?ć biedę, daj sobie jakąś nagrodę za swoje ciężkie starania
@AnonimoweMirkoWyznania: Z wami jak z dziećmi. Czlowiek nie ma ochoty na seks z kilku powodów:
1. Jest zmęczony, zestresowany. Zwłaszcza zmęczenie ma ogromny wpływ na brak ochoty na seks, trzeba się po prostu wtedy dobrze wyspać, zregenerować organizm.
2. Człowiek jest chory (w tym problemy hormonalne) co ma wpływ na libido.
3. Seks nie jest satysfakcjonujący - każdy człowiek, który ma satysfakconujący, dobry seks będzie chciał uprawiać go z drugą połówką.