Wpis z mikrobloga

ciekawe to jest jak trudno użyć po prostu słowa rodzic. Pokój dla rodzica z dzieckiem.


@revant:

czyli juz wujek z siostrzencem nie wejdzie? Albo wychowawczyni ze zlobka z podopiecznym? Czy moze opiekunka do dzieci wraz z wychowankiem? :]

Nie rozumiesz, ze zawsze bedzie zle? :]
właśnie zawsze o tym mysłałam i ostatnio nawet rozmawiałam z chłopakiem, że jak będziemy mieć dziecko, to będzie miał przesrane w takich sytuacjach.

Nie będzie, bo coraz rzadziej jest, że przewijak jest w toalecie damskiej. Z reguły jest dla niepełnosprawnych, albo zarówno w damskiej jak i męskiej.

Nie mówiąc już o tym, że np podróżuje z córką, która musi sie wysikać na stacji benzynowej

Jak wyżej: idziesz do WC dla niepełnosprawnych.

albo
Ja nie mówię, że mam z tym problem, po prostu mnie zawsze zastanawiało co robią mężczyźni z dziećmi w takiej sytuacji.


@samochodmarkipolicja: Wszystkich których znam(W tym ja) z dziećmi, po prostu wchodzą, ot taka magia ;)

Chyba nikt nie traktuje dosłownie tego napisu.
pewnie zaden nie wszedl


@Pawlikowski-33: Ja byłem chyba raz czy dwa razy (chociaż unikam) w damskiej ubikacji, w męskiej nie było miejsca i stwierdziłem, że kabiny to lepszy pomysł niż pisuary z punktu widzenia dziewczynki.

W ogóle zdradzę pewną tajemnicę.
Ludzie wcale nie są tak bardzo #!$%@?ęci jak by wynikało z wykopowych znalezisk.
W większości ludzie są normalni, a jak zobaczą cię z dzieckiem to w ogóle pełne zrozumienie.
A jak
co w takiej sytuacji ma zrobić facet z dzieckiem,


@samochodmarkipolicja: w praktyce moze wbic ale wiadomo znajdzie sie jakas co bedzie miala problem,

Ja byłem chyba raz czy dwa razy (chociaż unikam) w damskiej ubikacji


@LowcaG: tez mi sie zdarzalo i co damskie zawsze wieksze, lepiej wyposazone juz nie wspomne o szataniach na silowniach klubach fitness zawsze wiecej szafek
Prawdziwy mężczyzna wbija tam z dzieckiem i zmienia pieluchę zamiast płakać w internecie dla plusików

@whiteglove:
Pewnie że tak, ale tutaj idzie o ZASADY :D
Powinno być pokój rodzica