Wpis z mikrobloga

Użytkownik o nazwie @Jackal-SS to idealny przykład prawaka z syndromem MOCNO oblężonej twierdzy.
I okey, gdybyś jeszcze wrzucał tylko te swoje "strefa wolna od ideologii lgbt" i "jednoczył" się z innymi "normalnymi" przed BARDZO opresyjną "ideologią" (co to jest ideologia #lgbt, wytłumaczy ktoś), przeciwną tradycyjnym i konserwatywnym, katolickim, polskim rodzinom, tak jak robi użytkownik @dzidek_nowak (Swoją drogą chłopcy, skąd te wszystkie akcje, "its okay to be hetero itd? Musicie to sobie wmawiać, żeby ukryć wasze ukryte skłonności, czy co? To dopiero jest chore).

Ale ty @Jackal-SS odstawiasz prawdziwą szopkę. Zero kultury, zero szacunku dla drugiego człowieka. Co ci to #lgbt zrobiło, że tak po nim jeździsz? Jakiś gej cię kiedyś zgwałcił i masz traumę teraz? Jeszcze gdyby dało się podjąć z tobą normalną dyskusję, ale pewnie, że nie. Jesteś jednym z tych irytujących typów ludzi, którzy do swojego móżdżku nie dopuszczają faktu, że mogą się mylić - wręcz są zdziwieni, że ktoś ma inną opinię od nich.

Usuwanie komentarzy to norma. Ale to takich zwykłych, gdzie po prostu ktoś napisał coś, co triggeruje twoją oblężoną twierdzę.

Tak mocno zamkniętego umysłu już dawno nie widziałem. Powinieneś odpocząć od internetu, zastanowić się nad swoim życiem (jeśli potrafisz) i szanować drugiego człowieka, jeśli żadnej krzywdy ci nie zrobił. Jad szkodzi.

Tutaj przykłady dumnego wykopka, któremu wydaje się, że usuwanie komentarzy obrzytlifej teńczofej sarasy uczyni świat lepszym. Oczywiście usuwanie pt. bo tak.

#lgbt #homoseksualizm #bekazprawakow #bekazprawactwa #bekazpodludzi
A.....h - Użytkownik o nazwie @Jackal-SS to idealny przykład prawaka z syndromem MOCN...

źródło: comment_cKozIsyA6LKXaTXUpKvNGlDGALWOzHVA.jpg

Pobierz
  • 57
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Aldarith: Aaa, to ten as od _dyskusja moze odbywać sie wsród osob o tych samych poglądach lub zbliżonych_? Zwykły przejaw ignorancji, taką rozmowę można nazwać najwyżej pseudodyskusją. Miałem to na maturze z polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(Swoją drogą chłopcy, skąd te wszystkie akcje, "its okay to be hetero itd? Musicie to sobie wmawiać, żeby ukryć wasze ukryte skłonności, czy co? To dopiero jest chore).
@Waspin: Ta kwestia było już wiele razy wyjaśniana, ale dobrze, powiem ci, czym się różni wasza duma od naszej dumy.

Czy większość nastolatków (ok. 70%) ma myśli depresyjne z powodu orientacji heteroseksualnej? Czy heteroseksualizm jest w jakimś kraju zakazany? Czy osoby heteroseksualne nie mają prawa do sformalizowania swoich związków/odwiedzenia siebie w szpitalu? Czy w Polsce osoby heteronormatywne są gnębionę/szkalowane ze względu na swoją orientację? Czy publiczne okazywanie uczuć wśród osób hetero
@Waspin: No i na co to jest dowód niby? W każdej grupie znajdziesz osoby nadgorliwe. Ale ja już chyba wolę, jak ktoś obraża osoby bez powodu nietolerancyjne, niż jak ktoś obraża mnie tylko dlatego, że żyję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Aldarith: czy to wszystko powyżej powoduje, że jest jakiś zakaz pisania o orientacji hetero i promowania jej?

Czy publiczne okazywanie uczuć wśród osób hetero może skończyć się atakami na takie osoby?


Tak, grożono mi pobiciem jak się całowałem z moją kobietą na ulicy, komuś się to nie spodobało.

Czy w Polsce osoby heteronormatywne są gnębionę/szkalowane ze względu na swoją orientację?


Tak, daleko nie patrząc kolega print screen obrzuca mnie gnojem odkąd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Aldarith:

No i na co to jest dowód niby? W każdej grupie znajdziesz osoby nadgorliwe. Ale ja już chyba wolę, jak ktoś obraża osoby bez powodu nietolerancyjne, niż jak ktoś obraża mnie tylko dlatego, że żyję.


W takim układzie nie ma nietolerancji w ogóle - są tylko osoby nadaktywne. Skoro nie widzisz problemu w swoim ogródku, nie zaczynaj od szukania w moim. Ja jeszcze wprost nikogo tu nie znieważyłem.
@Waspin: Ciągle się czepiacie o to samo - nie, nie ma żadnego zakazu! (Syndrom oblężonej twierdzy detected) Więc zostawcie ten temat i wyjaśnijcie mi, skąd ta wasza duma.

Jesteś pewny, że tak to wyglądało? Nie była to osoba pijana, agresywna, pod wpływem?

I oczywiście obrzuca cię gnojem ze względu na twoją orientację, oczywiście nie ma to nic wspólnego z twoim pierwszym komentarzem, gdzie napisałeś, że nie jesteśmy normalni XD Już się