Wpis z mikrobloga

Super porada dla wszystkich #rozowepaski z macicą i sprawnymi jajnikami. Niezależnie od tego czy sypiacie z mężczyznami, kobietami czy z nikim w ogóle.

Jak będziecie za granicą gdziekolwiek w UE (oprócz Węgier) kupcie sobie 'tabletkę po' albo przy następnej wizycie u ginekologa poproście o receptę na nią. Teraz możecie sobie myśleć, że escapelle czy ellaone jest dla nieodpowiedzialnych małolat i rozwiązłych kobiet bez wyobraźni. Ale jak już znajdziecie się w sytuacji, która może zdarzyć się absolutnie każdemu, nawet 'poważnym ludziom' (zapomnienie o tabletcie, zsunięta czy pęknięta p----------a) to naprawdę nie będziecie chciały w stresie szukać ginekologa na teraz, a potem apteki z pracownikami, którzy nie są fanatykami religijnymi. Oszczędźcie sobie tego stresu w przyszłości i miejcie taką tabletkę w domu. Zazwyczaj jest ona ważna przez 3-4 lata.

Część z was mogła sobie teraz pomyśleć 'A po co mi to i tak nie uprawiam seksu'. 'Mój partner miał wazektomię'. 'Jestem lesbijką'. Nikomu tego nie życzę, ale gwałty niestety też się zdarzają.

To dotyczy wszystkich: taka tabletka może się przydać waszej koleżance. A może kuzynce albo mamie. Miejcie w domu tabletkę po, aby oszczędzić stresu sobie czy waszym koleżankom.


#bekazkatoli którzy w imię swojej chorej ideologii utrudniają kobietom dostęp do tabletek,które jeśli są potrzebane, to na TERAZ
#bekazpisu który przywrócił wymaganie recepty przy zakupie antykoncepcji awaryjnej. PO zniosło takie wymaganie i przez ponad rok Polki mogły kupować Escapelle i EllaOne bez recepty jedynie z ograniczeniem wiekowym (15 lat)

#neuropa #s--s #feminizm #protip
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak widzę jesteś kolejnym uprzedzonym do katolików ograniczonym i nietolerancyjnym fanatykiem.


@krulwypoku_IgB6: Katolikóœ lubię, katoli nie toleruję.

A typów, co zwalają - jak ty - winę za zgwałcenie na ofiarę nie toleruję podwójnie. Plwam.
  • Odpowiedz
@Soojin21: to jest koniec świata. Kobiety, które z natury są stworzone by być piastunkami życia, by to życie dawać i by je pielęgnować, chodzą po ulicach i uczą jak zabijać maleńkie dzieci. Sodoma i Gomora. W imię czego - w imię własnej seksualnej swobody.
  • Odpowiedz
@Soojin21: jak bardzo rozumiem, że w sytuacjach kryzysowych taka tabletka ratuje dupę, tak nie rozumiem zarzutów, dlaczego tabletka nie jest dostępna od ręki - nie jest dostępna, bo to nie są cukierki. Wpływają negatywnie na organizm kobiety, a zbyt częste stosowanie może (nie musi) nawet w skrajnych przypadkach doprowadzić do problemów z zajściem w ciążę w przyszłości. Nie wolno tego leku stosować jako metody antykoncepcyjnej, a gdy lek był dostępny
  • Odpowiedz
@Soojin21: Jak czytam takie teksty jak twoje, to mam wrażenie, że prawdziwych kobiet już nie ma. Wiem że to wrażenie, ale wynika ono stąd, iż takie moralne ogryzki są obecnie najgłośniejsze i medialnie wszechobecne. Same piłujecie sobie gałąź na której siedzicie, a oberwą nią wszyscy.
  • Odpowiedz
XD

"przypadkowa ciąża" tak bardzo prawdopodobna, że trzeba nosić przy sobie tabletki wczesnoporonne.
Antybiotyków na boreliozę nie.

Jak ludzie mają n------e we łbie przez odchyły ideologiczne to ja nawet nie..
  • Odpowiedz