Wpis z mikrobloga

@somskia: kurła, ale fuks, że jeszcze zdążyłem na jeden z ich ostatnich koncertów gdy grali w Poznaniu z 2 tygodnie temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak poza tym, to zgadzam się z @MlodyAlgida, tak jak Perfect śpiewał "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym". Dwa pierwsze albumy to żywa legenda na stałe wpisana już w subkulturę rockowo-alternatywną, ale nie ma co ukrywać, ostatnie płyty, czy
@DupaJasia_: o #!$%@? xDD to teraz masa studętów popełni sudoku, a organizatorzy juwenaliów już liczą straty ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmieszki śmieszkami, kiedyś Comy słuchałem, ale z niej się wyrasta. Po prostu. To zespół dobry w burzliwych czasach, gdy możesz sobie "interpretować" teksty Roguckiego na poetyckie sposób i żyć mokrym snem, że oto chodziło temu grafomanowi. Ale nie, tak nie jest xD Teksty ich piosenek są proste
@DupaJasia_: Wielkieś mi smutki uczynił w domu moim, mój drogi Rogucu, tym zniknieniem swoim... [*]

Najwybitniejszy polski zespół obok Republiki i Happysad. Doskonały na koncertach, nieustannie poszukujący, bezkompromisowy. Zespół, na który z niezrozumiałych powodów wylała się faja pomyj ze strony koneserów twórczości CKOD. Bitamin, O.S.T.R.ów i innego gówna. Wspaniała, trwająca dwadzieścia lat przygoda. Dzięki chłopaki.
@NukeOps: Wola istnienia - dyskusja nad dogmatami chrześcijaństwa - sklecienie w tekście piosenki ważnych myśli ,,tego od BÓG umarł"
Eckhart - brak mi chęci się rozpisywać a można. Napszę tagami śmierć, sens, mistrz eckhart (mistyk), świadomość
Naprawde jest jeszcze kilka takich perełek i naprawdę mimo że Roguc popełnił kilka tekstów które są nie potrzebnie przeintelektualizowane to popełnił wiele perełek i dużo dobrych tekstów. Zauważ że gdzieś w okolicach czerwonego albumu i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojujacy_Agnostyk: Wola Istnienia to #!$%@? o życiu człowieka. Nie bez powodu jest jako jedna z pierwszych xD od narodzin. Eckhart to błagalne modły i próba pojednania się z Bogiem, gdy się na niego wypinało tyle lat i żyło motzno na dragach xD w momencie gdy pikawka odmówiła czyt. zawał czy inna choroba i teraz jest Boge pomusz, jesteś tam? XD tak, tak. Im dalej, tym więcej grafomanii. Po prostu zaczął #!$%@?ć
@NukeOps widzę że co ci nie rzucę, nawet gdyby rogucki został uznanym przez międzynarodowe stowarzyszenie ds. Myślicieli, myślicielem dekady skwitowałbyś to w takim samym kluczu z dużym naciskiem na tajną broń w postaci iksde. Co dużo ważniejsze uważam że myślisz się co do treści eckharda a co do woli istnienia to jest zbyt ogólne, nic prawie nie napisałeś. Jeśli chcesz z chęcią tobie wyjaśnię co uważam autor ma na myśli. Ale musisz
@Wojujacy_Agnostyk: oho, zaczyna się - co autor miał na myśli i kilometry interpretacji, ja to Tobie wytłumaczę. Typowe u fanów czy tam fanatyków Comy. Jo, jo, jo, już to widziałem.
Comę rozumie się dosłownie, bo to wyrzuty człowieka po dragach, wódzie i fajkach. Tyle.
Nadmiar to takie gadanie gościa, który po spożyciu spowiada się komuś kim był w młodości czyt. dawał w palnik. Opisuje to, bez ceregieli. Jeśli połączysz to z
@NukeOps ok żyj w swoim świecie ,,hyhy coma?proste dosłowne teksty xDD" jak ci tak wygodnie. Dużo tych tekstów ma bardzo bogate treści ale cóż nie będę się kopał z koniem tymbardziej że nie wyrażasz chęci. Ps brawo zgadzam się co do emigracji bo to prosty dosłowny tekst.
@NukeOps: Na łożu śmierci będziesz płakał mogłem tyle rzeczy zrobić, spełnić te marzenie i te i te i pochylić się nad tekstami Comy. Dlaczego tego nie zrobiłem? dlaczego? przez moje głupie ego... (,)
ps tak będzie
a wystarczyło się otworzyć
no ale jak wolisz mieć zwieracze spięte to trudno.