Wpis z mikrobloga

@jmuhha tak jak pisałem - już drugi raz równo po roku musiałem oddawać na gwarancję t150, bo pedały się zepsuły. Całkiem intensywnie gram w gry simracingowe i za drugim razem kiedy oddałem kierownice z pedałami na gwarancję, wymienili mi też kierkę - i po porozmawianiu ze sklepem - znowu gwarancja na dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z samą kierownicą nie miałem nigdy bardzo poważnych problemów - ze
@jmuhha kupiłem od gościa który korzystał z kierki tylko do ets2. A on kupił w xkomie - gwarancja normalnie przeszła i spokojnie mogłem do swojego najbliżego sklepu przyjechać i oddać na gwarancję
@jmuhha G29 daje radę. Cisnąłem na niej niemal od zera, aż do poziomu możliwości zaklasyfikowania się do sekcji "pro" w "naszej lokalnej lidze" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem używkę i mimo ciśnięcia na kierze nie było większych śladów zużycia; ponadto duża ilość przycisków i skóra na obręczy są fajnym dodatkiem. Jednakże - udało mi się zużyć pedała (ale jak mówię, to już używka) - zużycie to tylko potencjometry,
@jmuhha
@Hazzzzy

Jak T150 to tylko z T3PA. Na tych zwykłych strasznie słabo czuć pedał hamulca i gazu. Urzywałem je przez rok i jak się przesiadłem na t3pa to odrazu poprawiłem swoją jazdę.
Nie polecam tych zwykłych!

Pedały są ważniejsze niż kierownica.
@jmuhha też są plastikowe, ale są dokładniejsze. Jeśli chodzi o żywotność to kupiłem je używane od znajomego z ligi, a on wcześniej też je kupił używane. Nic się z nimi nie dzieje.