Wpis z mikrobloga

@VolorFlex: i w sumie 90% komentujacych ten wpis - macie tak nudne i kiepskie zycie ze plujecie na wszystko dookola? Teorie, ze to choroba psychiczna, ze po slubie bedzie rabal drewno w lesie a nikt nie przyjmie najlogiczniejszego wylumaczenia - ochrona wzroku po operacji.
Polityka na wykopie zrobila wam z mozgu papke
  • Odpowiedz
@mitatuyo: przypominam że żyjesz w #!$%@? w którym takie gówno jest traktowane poważnie xD a dla starych debili którzy wywalczyli kamieniami 1600zł miesięcznie jest autorytetem i tak to mój dziadek powiedział "drugim piłsudskim" zajebcie mnie bo sam nie dam rady
  • Odpowiedz
ten typ jeździ po świecie, reprezentuje Polskę, był Prezydentem tego bałaganu. Zadałem pytanie o co chodzi, czemu człowiek nosi okulary bhp, serio uważacie to za normalne


@mitatuyo: Jestem pewny że na ślubie córki nie reprezentuje kraju i nie jeździ po świecie.
Po prostu, elektryk z podstawowym na starość, jak spora liczba starszych ludzi, dziecinnieje.

Nie czaję tego hejtu na Wałęse. Gada jak potłuczony w tv ale... to tyle. Nic nikomu
  • Odpowiedz
@Shatter: tyle to jestem w stanie zauważyć, ale okazja to ślub siostry i ta „sukienka” wygląda jak psu z pyska wyjęta. Przeskroluj sobie nitkę, to zobaczysz, że o dziwo na inne okazje kiedyś umiała się ubrać, a teraz wygląda jak straszydło.
  • Odpowiedz