Wpis z mikrobloga

Przecież te okulary nie są na tyle szczelne by chronić przed pyłkami xD Jedyna choroba jaka to tłumaczy to ta psychiczna a nie oczu xD Nic nikomu do tego jak się jakiś przypadkowy koleś ubiera, ale jak zakłada gacie na łeb albo okulary bhp do kościoła to wolno spytać czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kyloe: Ja #!$%@?, jak nudne trzeba miec zycie, zeby komentowac posty innych wykopkow. Ogarnij sie czlowieku.


@lekkonieobecny Paradoksalnie to sam komentujesz xD Ale generalnie na tym portalu o to chodzi jakbyś nie zauważył, ktoś publikuje post a inni użytkownicy komentują, tak to z reguły wygląda xD
@mitatuyo: po prostu kult ROBOTNIKA KTÓRY ZOSTAŁ PREZYDENTEM BO WSTAWAŁ WCZEŚNIEJ I CIĘŻEJ PRACOWAŁ tak wszedł mu w nawyk, że nosi robocze okulary nawet na salonach, aby każdy wiedział z kim ma do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@mitatuyo: ja myślę, że może niedawno miał jakiś zabieg przeprowadzany na oczach, wtedy też pomykał w tych pomarańczowych okularach, które pewnie miały chronić oczy przed promieniowaniem UV czy coś a teraz nosi takie ochronne bo może nadal się to wszystko goi i wolałby, żeby dobrze się to wszystko zagoiło. O ile te pomarańczowe pewnie były rzeczywiście na UV, te drugie mógł wybrać nieco bardziej eleganckie. ( ͡° ͜ʖ ͡