Wpis z mikrobloga

@czlowiek_smiec też tak ostatnio miałem, ale całe szczęście dzięki Enhanced Edition wróciłem do Neverwinter Nights i zacząłem grać na serwerze RolePlay. W ciągu dwóch miesięcy natrzaskałem tyle godzin co w niektóre gry przez dwa lata...
Polecam ()
Trzeba cały czas szukać czegoś nowego, nie wybierać ciągle gier z jednego gatunku. Ja na przykład ostatnio mocno wkręciłem się w F1 2019 i w The Sims 4. Właśnie dlatego, że nigdy wcześniej nie grałem w żadną grę z tych serii i jest to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@graf_zero: dokładnie to. Z nowszych tytułów można śmiało polecić Rimworld, Prison Architect czy nawet Game Dev Tycoon. Pierwsze dwa tytuły to ogromne pochłaniacze czasu, przy których świetnie się bawiłem przez kilka tysięcy godzin. Trzeci tytuł jest mniej zobowiązujący, oferując szybką, acz satysfakcjonująca rozgrywkę na kilkanaście godzin. Heroes III z dodatkiem HotA i HD modem to coś wspaniałego. Z tych starszych tytułów śmiało polecam serię Age of Empires czy nawet Settlersy.
@czlowiek_smiec: ja w homm3, knights and merchants, twierdze i age of empires nadal pykam. Może nie miales ulubionych gier, a grasz tylko w to co modne? Jakie gatunki lub typy Cię interesują?
Mógłby ktoś polecić coś w stylu Slay The Spire albo Dead Cells? Czyli gierki które ciągle przechodzimy od nowa, z nową zawartością i wyższym poziomem trudności.
@Caleb88: też tak mam, ale jak wychodzi gra typu DS to potrafie grać całymi dniami jak w Sekiro. Niestety nie mam PS4 i nie zagram w Bloodborna ;/ jak ktoś szuka tego typu gierek to może jeszcze Salt and Sanctuary oraz Sundered, one są podobne. Sundered nie wciągneło mnie, a #!$%@? zjadło xD