Wpis z mikrobloga

@czlowiek_smiec: coś tym jest, odpalam nowy shit i po 15 minutach wyłączam...tzn już nawet nie odpalam od kilku lat, bo wiem że to strata pieniążków i czasu, którego wraz z wiekiek coraz mniej.
Ale jak odpalę np kampanię HL1 czy np Faraona i Kleopatrę...no nie mogę się oderwać od kompa
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czlowiek_smiec ja tak miałem już od 5 lat i sądziłem, że już nic tego nie zmieni. Do czasu aż przyszedł 27 sierpnia i premiera World of Warcraft classic. Siedzę po 15 godzin dziennie jak mam wolne. Tylko teraz mi padła albo płyta główna, albo procesor i dopiero we wtorek do serwisu :(
@aligejtor: no i przeszedłem wczoraj z ziomkiem Sundered. grało się spoko, chociaż porównując do hollow knighta, to nie ma porównania :D fabuła to jakieś pierdu pierdu, te szczątkowe wypowiedzi w ogóle mnie nie zachęcały do zainteresowania się światem. Graficznie mocny mix, styl kojarzył mi się z rysownikiem z banner saga (co nie jest ani plusem, ani minusem, było ok). Co mi się najbardziej nie spodobało, to to, że w końcówce gry