Wpis z mikrobloga

Trochę się zawiodlem na Blair Witch, bo to co najwyżej solidny średniak. O optymalizacji nie wspominając, na GTX 1060 byłem zmuszony grać na zablokowanych 30 kl/sek. Żeby gra działała płynnie. Poza tym gra częściej nudzi niż straszy, większość komend dla psa jest bezużytecznych, dość sporo błędów, sztuczne przedłużanie rozgrywki, za to broni się genialnym klimatem (który moim zdaniem jest wizytówką Bloober Team) i fenomenalnym udźwiękowieniem.
Takie 7.5/10
#gry #blairwitch #pcmasterrace #grypc #horror
  • 10
@staryalkus: 7,5 to na pewno nie jest ocena dla średniaka. Ta skala nie ma żadnego sensu jak dobre gry zaczynają się od 8/10.
@Okayama: To chyba ironia? Bo widziałem wiele gier, które miały spadki na konsolach. Nie mówiąc już o tym, że w obecnej generacji konsole mają po kilka wersji, bo stare wersje nie dają rady ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Rv0000: w mojej osobistej skali ma to sens, bo 7 to średniak, 7.5 solidny średniak, 8 to dobry tytuł, 8.5 bardzo dobry, 9 swietny, 9.5-10 wybitny, a wszystko co poniżej jest zarezerwowane dla co najmniej nieudanych gier.
@Rv0000: nie takie są fakty, podniecanie się tymi nowymi wersjami to nowe zjawisko związane z przechodzeniem graczy pc do świata konsol. W Polsce to zjawisko też jest widoczne np. wśród dziennikarzy growych. Taki cd-action było skierowane dla pctowców, a od kilku lat okazuje się, że zawsze kochali konsole ¯\_(ツ)_/¯.
Do tej pory nowe wersje konsol to byłe tylko zminiaturyzowane wersje poprzednich typu slim. Teraz pojawiły się modele coś na wzór pc,
@staryalkus: Mam GTX1070 i u mnie gra też lubi klatkować w ciągu dnia. W nocy nie zauważyłem żadnych problemów, ewentualnie nie są aż tak odczuwalne. Póki co pograłem godzinę i wrażenia mam pozytywne, przyzwoity symulator chodzenia ale nic ponadto. Znacznie bardziej wolałbym drugą część Observera, bo jedynka była rewelacyjna.