Wpis z mikrobloga

#nfz #medycyna #polska #patologiazewsi

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH idę się zabić.... to kraj obsrany gównem jest......i tyle
Czekałem na gastroskopie chyba z pół roku.......... dzisiaj dzwoni do mnie baba ze szpitala że lekarz sobie wziął w czwartek i piątek urlop "WTF!!" - no i musimy badanie przełożyć. Ja myślę no to okej to pewnie poniedziałek,

a baba mi mówi:

NO W TYM ROKU JUŻ NIC NIEMAM WOLNEGO ALE POSTARAM SIĘ PANA WCISNĄĆ GDZIEŚ NA STYCZEŃ!!!

- Proszę Pani, ale to nie z mojej winy badanie się nie odbędzie...tylko waszej, czekałem pół roku i jeszcze mi przekładacie badanie o 4 miesiące

NO NIC NIE MOGĘ PORADZIĆ

no to jest kpina... oddajcie mi mój hajs za służbę zdrowia bo i tak wszystko trzeba prywatnie robić...
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samuraj24: ja kiedyś miałem "fajnie" umówiony zabieg pierdoła, oczekiwanie 2 miesiące, nie miało to wpływu na nic, więc mówię a poczekam. Przyjeżdżam na dzień i godzinę umowiony a tam babeczka:dzwoniliśmy do pana, że musimy przełożyć. Na co ja nie dzwoniliscie , mogę pokazać listę połączeń. Wie pan co spytam czy pan dog tur pszyjmije pana. No i przyjął, asertywność i wnerw podziałały.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samuraj24: I najlepsze ze poza tym że #!$%@? cię strzeli to nic nie możesz zrobić xd bo tego lekarza i tak nikt nie tknie
  • Odpowiedz
@samuraj24: to jest chore (ale to wiesz) ale jak lekarz ma urlop np. 7 dni to powinni po prostu o 7 dni WSZYSTKIM przesunąć.

Prawda jest pewnie taka że wyleciałeś z kolejki bo coś zaniedbały i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do wszystkich powyżej: rządzący ciągle powtarzają, że ochronę zdrowia mamy wspaniałą i lekarzy wcale nie jest za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w pewien sposób jestem związany ze służbą zdrowia (ale nie z podmiotami udzielającymi świadczeń) i ogólnie tak na pierwszy rzut oka (ale tylko na pierwszy rzut) to obowiązku dopełnili (moje podkreślenie na czerwono nie jest akurat związane z tym tematem)... Tylko dziwne wydaje mi się, że możliwy termin następny jest tak odległy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Możesz napisać skargę, tylko zamiast kierować ją do właściwego Oddziału Funduszu, napisz
lumbago_MBA - w pewien sposób jestem związany ze służbą zdrowia (ale nie z podmiotami...

źródło: comment_gs36GmoECXtDnnMTde7pTi83NlD0iYZv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@pollyanna
@Janko29 jakieś info o tej bezstresowej gastroskopii? Robią w pierwszej lepszej prywatnej klinice czy nie? Na 99% mam refluks od ładnych kilku lat ale za cholerę nie chcę na gastro iść bo mam taki odruch, że nawet leków nie potrafię połykać a co dopiero wsadzanie rury do przełyku...
  • Odpowiedz
@cadet: Weź sobie po prostu ze znieczuleniem i tyle. Obudzisz się po badaniu i nic nie będziesz czuł. Nie możesz po tym przez następnych kilka godzin jechać samochodem. Miałem chyba coś takiego:

sedacja głęboka - podobnie jak w wypadku sedacji umiarkowanej dawka substancji aktywnej jest na tyle silna, że pacjent zapada w sen. Jednak sedacja głęboka sprawia, że osoba poddawana zabiegowi nie reaguje na słabsze bodźce zewnętrzne. Stan ten jest
  • Odpowiedz
@samuraj24: takich badan nie robisz w powiatowych szpitalach tylko wojewodzkich i najlepiej z zacieciem akademickim. Wtedy kazde przesuniete badanie nie z twojej winy jest przesuwane na kolejke pilna i dostajesz nowy termin za kilka dni...
  • Odpowiedz
To nie szpital ma załatwić zastępstwo w postaci innego lekarza, a lekarz idący na urlop ma przyjść jakiś dzień dodatkowo aby przyjąć pacjentów,


@Blattodea: no chyba cię #!$%@?ło XD
@Sondokan: uuu pan wiem lepiej się odezwał XDDDD
  • Odpowiedz
@samuraj24 ja kiedys pojechalem do szpitala bo mialem miec zabieg przepukliny i jak pojechałem tydzien wcześniej do anestezjologa, powiedzieli mu ze sie skonczyly pieniadze i zapraszamy w nowym roku ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz