Wpis z mikrobloga

#nfz #medycyna #polska #patologiazewsi

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH idę się zabić.... to kraj obsrany gównem jest......i tyle
Czekałem na gastroskopie chyba z pół roku.......... dzisiaj dzwoni do mnie baba ze szpitala że lekarz sobie wziął w czwartek i piątek urlop "WTF!!" - no i musimy badanie przełożyć. Ja myślę no to okej to pewnie poniedziałek,

a baba mi mówi:

NO W TYM ROKU JUŻ NIC NIEMAM WOLNEGO ALE POSTARAM SIĘ PANA WCISNĄĆ GDZIEŚ NA STYCZEŃ!!!

- Proszę Pani, ale to nie z mojej winy badanie się nie odbędzie...tylko waszej, czekałem pół roku i jeszcze mi przekładacie badanie o 4 miesiące

NO NIC NIE MOGĘ PORADZIĆ

no to jest kpina... oddajcie mi mój hajs za służbę zdrowia bo i tak wszystko trzeba prywatnie robić...
  • 124
  • Odpowiedz
@Heroina340: ale co się do mnie srasz typie, jak wyceniasz swoje zdrowie na 300zł to czekaj w kolejce i 5 lat na badanie xD

Ponadto płacisz 9% podstawy na ubezpieczenie zdrowotne i czego oczekujesz za to? xD jeden cykl chemioterapii i NFZ zapłaci za te leczenie więcej niż Twoja najbliższa rodzina w składkach zapłaciła przez całe życie xD
  • Odpowiedz
@Janko29: Zdrowie zdrowiem, a chlew obsrany gównem chlewem obsranym gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest #!$%@? dramat jak służba zdrowia funkcjonuje w tym kraju, a my na to sami pozwalamy
  • Odpowiedz
@Blattodea: napiszą pismo z wyjaśnieniami do NFZ gdzie przedstawią dowody na urlop lekarza i brak możliwości zastępstwa. Tak się skończy cała sprawa. Za co mają ukarać? Urlop to rzecz przysługująca z prawa pracy, lekarzy na zastępstwo brak
@Danicen: uuu ale #!$%@?łeś z tą mentalnością niewolnika XD wyczarować mają lekarzy? Do papieża dzwonić żeby zrobił? XD zejdź na ziemię i sprawdź jaka jest średnia wieku wśród lekarzy. Problem z
  • Odpowiedz
@Janko29: byłam na tej gastroskopii „bezstresowej”, dalej czułam się jak nadziewany kurczak i miałam odruch wymiotny, wcale nie było bezstresowo xD ale ja mam wrażliwy przełyk
  • Odpowiedz
@su1ik: To nie szpital ma załatwić zastępstwo w postaci innego lekarza, a lekarz idący na urlop ma przyjść jakiś dzień dodatkowo aby przyjąć pacjentów, którym przez to przepadnie termin. To prawda, że NFZ ma gdzieś pacjenta, ale sprawy finansowe traktuje z najwyższą rangą. Lekarz zgłoszony jest w szpitalu na dany dzień i dane godziny, jeżeli cokolwiek się tutaj nie zgadza (np lekarz bierze wolne i nie zapewnia terminu zastępczego) interwencja
  • Odpowiedz
@samuraj24: to jest w ogóle legalne? Mi tak zrobili z fizjoterapia bo tam gdzie miałam mieć nie dostali kontraktu i wysłali mi poczta pismo, że należy mi się miejsce na fizjoterapie bliskie terminowo do tego. I udało się bo mam tylko miesiąc później XD
  • Odpowiedz
@samuraj24: Mialem tak z urologiem. Tak sie #!$%@?, ze od razu zostalem wyleczony i problem minął ( ͡° ͜ʖ ͡°). Moze w tym szaleństwie tkwi metoda?
  • Odpowiedz
@samuraj24: ja w Hiszpanii siedzę brzuch mnie napierdzielał, że chodzić nie mogłem operacja mi dali na za rok, przyleciałem do Polski i od ręki mi zrobili tylko trzeba wiedzieć do jakiego szpitala iść. xD
  • Odpowiedz
@Janko29: bezstresowo to jest przy uśpieniu, kładziesz się wstajesz niemal od razu bo nie czuć upływu czasu i gotowe (15 minut jesteś odcięty)
  • Odpowiedz
@samuraj24: podobnie mnie #!$%@? z wizyty u specjalisty z powodu mojej odmowy wizyty. Wyobraź sobie że twierdzili że dzwonili do mnie i odmowilem wizyty na którą w #!$%@? czekałem. Po naciskach moich że popełnili błąd i to nie moja wina dostałem odpowiedź że oni błędu nie popełniają.
  • Odpowiedz
ciekawe kto dostal twoje miejsce, kolezanka starej baby z recepcji czy moze stary kawaler ktory przyszedl z kwiatami i czekolada


@Ruy_Lopez: Ten, który przyjedzie prywatnie xD Standard. Miałem to samo, poszedłem do szpitala, zapłaciłem i miałem z miejsca zrobioną.
  • Odpowiedz