Wpis z mikrobloga

#nfz #medycyna #polska #patologiazewsi

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH idę się zabić.... to kraj obsrany gównem jest......i tyle
Czekałem na gastroskopie chyba z pół roku.......... dzisiaj dzwoni do mnie baba ze szpitala że lekarz sobie wziął w czwartek i piątek urlop "WTF!!" - no i musimy badanie przełożyć. Ja myślę no to okej to pewnie poniedziałek,

a baba mi mówi:

NO W TYM ROKU JUŻ NIC NIEMAM WOLNEGO ALE POSTARAM SIĘ PANA WCISNĄĆ GDZIEŚ NA STYCZEŃ!!!

- Proszę Pani, ale to nie z mojej winy badanie się nie odbędzie...tylko waszej, czekałem pół roku i jeszcze mi przekładacie badanie o 4 miesiące

NO NIC NIE MOGĘ PORADZIĆ

no to jest kpina... oddajcie mi mój hajs za służbę zdrowia bo i tak wszystko trzeba prywatnie robić...
  • 124
@Janko29 u dentysty nie byłem od kilkunastu lat. Dbam o higienę i nic nie muszę kleić, ale nie wiem co to ma do rzeczy. Pewnie jesteś z innego miasta, a szkoda bo bym chętnie wziął od Ciebie podwójna stawkę za wykonanie jednej usługi...
Pewnie jesteś z innego miasta, a szkoda bo bym chętnie wziął od Ciebie podwójna stawkę za wykonanie jednej usługi...


@AnonimowyGoj: właśnie dlatego niektórzy są mentalnymi biedakami xD Po co zapłacić 300zł za diagnostykę od ręki, skoro można sobie np. perforacje żołądka rozwijać przez dodatkowy rok ekstra, byleby tylko dwukrotnie nie płacić za coś co ci się należy. A to że potem w lekach, diecie, a może i nawet jakichś zabiegach wydasz