Wpis z mikrobloga

#nfz #medycyna #polska #patologiazewsi

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH idę się zabić.... to kraj obsrany gównem jest......i tyle
Czekałem na gastroskopie chyba z pół roku.......... dzisiaj dzwoni do mnie baba ze szpitala że lekarz sobie wziął w czwartek i piątek urlop "WTF!!" - no i musimy badanie przełożyć. Ja myślę no to okej to pewnie poniedziałek,

a baba mi mówi:

NO W TYM ROKU JUŻ NIC NIEMAM WOLNEGO ALE POSTARAM SIĘ PANA WCISNĄĆ GDZIEŚ NA STYCZEŃ!!!

- Proszę Pani, ale to nie z mojej winy badanie się nie odbędzie...tylko waszej, czekałem pół roku i jeszcze mi przekładacie badanie o 4 miesiące

NO NIC NIE MOGĘ PORADZIĆ

no to jest kpina... oddajcie mi mój hajs za służbę zdrowia bo i tak wszystko trzeba prywatnie robić...
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samuraj24: kręć Pan małysza, bo to jakieś jaja są. Nie daj Boże miałbyś coś poważniejszego, jakiegoś guza czy raczysko i musiał czekać, bo ni ma miejsc na diagnostyke. Zajebisty scenariusz, aż normalnie go spełnię chyba, jak zachoruje. Tak naprawde to nie, pójde prywatnie, dam hajs za dobrze wykonany zabieg i będę mieć pewność po dużo krótszym terminie.
  • Odpowiedz
To nie szpital ma załatwić zastępstwo w postaci innego lekarza, a lekarz idący na urlop ma przyjść jakiś dzień dodatkowo aby przyjąć pacjentów,

no chyba cię #!$%@?ło XD


@su1ik: noo, czekasz na jakąś endoprotezę trzy lata, ale w dniu zabiegu lekarz dostanie sraki i sorki memorki, spadasz na koniec kolejnej kolejki za kolejne 3 lata xD Plują ci w twarz i się cieszysz, że deszcz pada
  • Odpowiedz
@Janko29 jakieś info o tej bezstresowej gastroskopii? Robią w pierwszej lepszej prywatnej klinice czy nie? Na 99% mam refluks od ładnych kilku lat ale za cholerę nie chcę na gastro iść bo mam taki odruch, że nawet leków nie potrafię połykać a co dopiero wsadzanie rury do przełyku...


@cadet: Też mam silny odruch wymiotny. Samo znieczulenie gardła do gastroskopii ten odruch osłabia. Poza tym i tak w czasie gastroskopii
  • Odpowiedz
@cadet: byłam niedawno, najgorsze było psiknięcie znieczuleniem w nos, myślałam że osmarkam wszystko dookoła xD no i mimo wszystko jest odruch wymiotny, uczucie bardzo nieprzyjemne 2/10 nie polecam, dla mnie to było najmniej przyjemne badanie ever. ale ogólnie jak masz problemy to polecam, bo jest krótkie. ja płaciłam sto coś zł bodajże w Legnicy
  • Odpowiedz
@samuraj24: chyba nie zależy ci na swoim zdrowiu skoro umawiasz się na gastroskopię na NFZ... skoro żal ci 150 zł, to mi nie będzie ciebie żal, że zrobiłeś sobie to badania za późno... NFZ jest od drogich operacji albo RTG na miejscu, idź po rozum do głowy i przestań się żalić. A co do "mojej miejscowości" - nie masz innych miejscowości obok? W 5 stów za to badanie nie uwierzę.
  • Odpowiedz
@jakacper: ja tego nie mogę pojąć. 10 badań miesięcznie to ile godzin razem z dokumentacją, 15 ? To co przez całą reszte czasu robi lekarz. Przecież oni mają płacone normalne wypłaty. limit nfz na używanie kupionego sprzętu... tak samo te wszystkie rezonanse. Jeżeli maszyna stoi i obsługa jest w pracy to co kogo obchodzi ile tych badań zrobią ? I tak muszą siedzieć w robocie i tak a za coś
  • Odpowiedz
@kusiu175 odpalenie maszyny i wszystko co jest potrzebne generuje koszt. Dla przykładu 100zl kosztuje takie badanie szpital. NFZ mówi, że na to badanie da im tylko 10 000 na cały rok. Dzielą to sobie na miesiące i tak zapisują. Gdy sprzęt stoi nie używany, możesz przyjść prywatnie. Wtedy termin masz za tydzień. Rząd woli przekupywac obywateli socialem, niż zwiększyć kase na NFZ.
  • Odpowiedz
@su1ik hehehehe iksde iksde do papieża hehehehehe ale #!$%@?łeś mordeczko, hehe sztywniutko.

Aaa szkoda #!$%@? gadać, i tak nie dotrze ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Janko29 jesteś lekarzem czy jak, że tak forsujesz prywatne badania lekarskie?
To po jaki uj place co miesiąc kilkaset zł składek zdrowotnych skoro wszystkie badania wypadało by robić prywatnie... W sumie bardzo chętnie bym tak robił, tylko niech wcześniej pogonią wszystkich darmozjadów na państwowym.
  • Odpowiedz
@samuraj24: HAHAHAHA xD Z tego co pamiętam to PO chciało wszystko sprywatyzować na wzór z DE. To mohery i inne biedaki zaczęli się burzyć bo będzie mega drogo i nie będzie ich stać xD A w DE jest może nieco drożej ale #!$%@? dzwonisz do lekarza i za tydzień masz termin w pasującym terminie bez brania urlopu w pracy. A polaki sobie będą umierać bo NFZ nie udostępni publicznych maszyn
  • Odpowiedz
To nie szpital ma załatwić zastępstwo w postaci innego lekarza, a lekarz idący na urlop ma przyjść jakiś dzień dodatkowo aby przyjąć pacjentów, którym przez to przepadnie termin.

@Blattodea: xD czyli lekarz nie ma prawa do urlopu? Każdy dzień urlopu musi dodatkowo odpracowac? XD to jego wina ze brakuje lekarzy i jak bierze urlop to nie ma nikogo na jego miejsce? Może zabrońmy im brać urlopy? XD
  • Odpowiedz
@Danicen: no widzę, że nie dotrze ci do pały XD musisz zaczekać na Ukraińców albo papieża żeby było zastępstwo bo polskich lekarzy nie ma, ale baran nie zrozumie bo mu się należy XD #!$%@? do dupy ci się należy czekaj w kolejce grzecznie (niewolniku XDDDD)
  • Odpowiedz
@bloodko: Pewnie, że może. Ale urlop powinien być zgłoszony odpowiednio wcześnie, aby grafik na dany dzień wcale nie został utworzony i nie było pacjentów do przerejestrowana
  • Odpowiedz