Wpis z mikrobloga

#nfz #medycyna #polska #patologiazewsi

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH idę się zabić.... to kraj obsrany gównem jest......i tyle
Czekałem na gastroskopie chyba z pół roku.......... dzisiaj dzwoni do mnie baba ze szpitala że lekarz sobie wziął w czwartek i piątek urlop "WTF!!" - no i musimy badanie przełożyć. Ja myślę no to okej to pewnie poniedziałek,

a baba mi mówi:

NO W TYM ROKU JUŻ NIC NIEMAM WOLNEGO ALE POSTARAM SIĘ PANA WCISNĄĆ GDZIEŚ NA STYCZEŃ!!!

- Proszę Pani, ale to nie z mojej winy badanie się nie odbędzie...tylko waszej, czekałem pół roku i jeszcze mi przekładacie badanie o 4 miesiące

NO NIC NIE MOGĘ PORADZIĆ

no to jest kpina... oddajcie mi mój hajs za służbę zdrowia bo i tak wszystko trzeba prywatnie robić...
  • 124
  • Odpowiedz
za coś płace te podatki


@samuraj24: W Polsce z podatków idzie o procentowo połowę mniej niż np. w Niemczech. Zatem to co idzie ledwo starcza na mokre ściery do mycia podłóg, a co dopiero na ludzi do pracy: >
  • Odpowiedz
@fen1x: ale jesteś inteligentny, to moja wina że na to starcza tylko - płacę za służbę zdrowia, która w ogóle nie świadczy żadnych usług wobec mnie? To może niech wydają na szpitale a nie na swój elektorat.... żeby prezesunio mógł sobie rządzić.
  • Odpowiedz
@samuraj24: Zobacz sobie ile kosztuje służba zdrowia w innych krajach gdzie faktycznie funkcjonuje, bądź też ile kosztuje miesięcznie tam gdzie jest prywatnie. Tylko to "prywatnie" faktycznie pokrywa całość usługa nie jak u nas "haha, ja płace prywatnie 300zł" i mam za to całe nic poza podwózką karetką z każdą poważniejszą rzeczą niż grypa do publicznego systemu ochrony zdrowia gdzie dopiero stawiają delikwenta na nogi, nie wspominając o refundowanych lekach itd.
  • Odpowiedz