Wpis z mikrobloga

#nfz #medycyna #polska #patologiazewsi

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH idę się zabić.... to kraj obsrany gównem jest......i tyle
Czekałem na gastroskopie chyba z pół roku.......... dzisiaj dzwoni do mnie baba ze szpitala że lekarz sobie wziął w czwartek i piątek urlop "WTF!!" - no i musimy badanie przełożyć. Ja myślę no to okej to pewnie poniedziałek,

a baba mi mówi:

NO W TYM ROKU JUŻ NIC NIEMAM WOLNEGO ALE POSTARAM SIĘ PANA WCISNĄĆ GDZIEŚ NA STYCZEŃ!!!

- Proszę Pani, ale to nie z mojej winy badanie się nie odbędzie...tylko waszej, czekałem pół roku i jeszcze mi przekładacie badanie o 4 miesiące

NO NIC NIE MOGĘ PORADZIĆ

no to jest kpina... oddajcie mi mój hajs za służbę zdrowia bo i tak wszystko trzeba prywatnie robić...
  • 124
  • Odpowiedz
@samuraj24: Identyczną sytuację, całkiem niedawno temu, miała żoną oczekująca dwa miesiące na wizytę u ginekologa. Zadzwonili, że lekarz jest chory i jest na zwolnieniu i zaproponowali wizytę dwa miesiące później...
  • Odpowiedz
@samuraj24 spoko, też miałem termin u chirurga - około miesiąc, bo mi palec spuchł, bolało i takie tam. Wchodzę ze zdjęciem (wykonanym tydzień przed wizytą) a pan lekarz sobie to ogląda i mówi : miałem złamany palec, ale po takim czasie to oni już ściągają gips, a nie dopiero zakładają. No i chodzić obserwować, bo jest git i następny, bo przecież ludzie czekają.
  • Odpowiedz
@Janko29: ten sam producent:
Call recording is only possible from the earpiece or loudspeaker on Android 9.
However, call recording over earpiece is perfectly acceptable on some phones, especially when you are in a quite place.
Try recording a call before giving up.

A ty sie już poddałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz