Wpis z mikrobloga

#nfz #medycyna #polska #patologiazewsi

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH idę się zabić.... to kraj obsrany gównem jest......i tyle
Czekałem na gastroskopie chyba z pół roku.......... dzisiaj dzwoni do mnie baba ze szpitala że lekarz sobie wziął w czwartek i piątek urlop "WTF!!" - no i musimy badanie przełożyć. Ja myślę no to okej to pewnie poniedziałek,

a baba mi mówi:

NO W TYM ROKU JUŻ NIC NIEMAM WOLNEGO ALE POSTARAM SIĘ PANA WCISNĄĆ GDZIEŚ NA STYCZEŃ!!!

- Proszę Pani, ale to nie z mojej winy badanie się nie odbędzie...tylko waszej, czekałem pół roku i jeszcze mi przekładacie badanie o 4 miesiące

NO NIC NIE MOGĘ PORADZIĆ

no to jest kpina... oddajcie mi mój hajs za służbę zdrowia bo i tak wszystko trzeba prywatnie robić...
  • 124
  • Odpowiedz
@samuraj24 o ile dobrze wiem, to NFZ płaci za np. 10 badań w miesiącu. Dlatego są kolejki, bo mogą obsłużyć tylko 10 osób. Sprzęt przez większość czasu stoi nie używany. Więc bez problemu można by w takim wypadku zmienić termin. Myślę, że znalazł się ktoś z "wyższym priorytetem" na twoje miejsca, a gadka o urlopie to zwykła ściana.
  • Odpowiedz
To nawet kpina nie jest. Uderzyłbym wyżej na Twoim miejscu


@Danicen: napisz do kogo bo leże ze śmiechu XD może do papieża? Przyjedzie i gastroskopię zrobi. Nie ma lekarzy w tym kraju to gdzie mają szukać zastępstwa? Kolejki na kilkanaście miesięcy to jak przewidzieć urlop/ nagle zdarzenie u lekarza, też człowieka?
@samuraj24: też o zastępstwie (XD) pisałeś to wołam
@Blattodea: ty wierzysz w to, że ktoś
  • Odpowiedz
@su1ik: Pewnie, NFZ poluje na wszystkie nieprawidłowości i z chęcią dowali karę, a ta może wynieść nawet 50.000 zł. Jeżeli z przychodnią były już wcześniej problemy to mogą nawet stracić kontrakt na wykonywanie badań. Lekarz jeżeli idzie na urlop ma obowiązek zgłosić to do NFZ oraz wyznaczyć pacjentom termin w zamian. Jeżeli masz na to nerwy zadzwoń jeszcze raz i poinformuj o zamiarze złożenia skargi. Jak nie pomoże dzwoń śmiało
  • Odpowiedz
@su1ik To nie moja wina że masz mentalność robaka który daje się ruchać na każdym kroku. Co byś takiej tępej cipie, jeszcze pewnie podziękował i przeprosił za kłopot ze musiała do Ciebie dzwonić, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
napisz skargę do kogo bo leże ze śmiechu XD może do papieża? Przyjedzie i gastroskopię zrobi. Nie ma lekarzy w tym kraju to gdzie mają szukać zastępstwa? Kolejki na kilkanaście miesięcy to jak przewidzieć urlop/ nagle zdarzenie u lekarza, też człowieka?


@su1ik: skończ siać ferment typie
  • Odpowiedz
@samuraj24: niestety tak to jest z nfz.. jak ja miałam mieć operację to nawet mnie nie poinformowali, że odwołują. Tego dnia nie poszłam do pracy, spakowana rano pojechałam do szpitala a oni do mnie, że zapomnieli zadzwonić, a lekarza nie ma... I mogą mi przełożyć termin na za trzy miesiące ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz