Wpis z mikrobloga

Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fajna dziewczyna. Typowa #szaramyszkadlaanonka. Dobrze nam się zawsze gada, śmieje się z moich żartów, jak gramy coś kooperacyjnego to zawsze chce grać ze mną. No to sobie pomyślałem, że zaproszę ją na jakiś wspólny wypad. Dziewczyna od razu posmutniała, wzięła kilka głębszych wdechów patrząc mi w oczy powiedziała, że super, ale ona jest zainteresowana tylko facetami powyżej 1.80m. Dziewcze ma jakieś 1.60m ja 1.73. No w szoku byłem. Zawsze myślałem, że to co tam piszecie na tagu #przegryw to są jakieś niezwiązane z rzeczywistością mizoginistyczne wysrywy, a tu takie coś. Nigdy nie miałem kompleksów jeżeli chodzi o wzrost. Nawet miałem przez rok dziewczynę sporo wyższą ode mnie. Co to się stanęło z tym rynkiem matrymonialnym w PL?
No nic od przyszłego tygodnia będę ją niszczył w te planszówki. Zero litości. Pozdro. Z fartem.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
Amatorro - Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fa...

źródło: comment_bnf246329VhouHrlhnIfrqenR4AEpua7.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@MPXD:

Nigdzie tak nie napisałam znowu mi coś wkładasz w usta. Ja tylko mówię skąd biorą się u ludzi typowe oznaki zainteresowania płciowego i że za każdym razem mają podłoże ewolucyjnie.

Bez dodawania jak różnie to działa, jest to bezsensu.

Jeśli ktoś ma za wysokie standardy może takie mieć i nie możesz go zmusić piskiem żeby podniecało go co innego. Bo to już zachacza o przymusową redystrybucję kobiecej uwagi.

Przecież pomysły
  • Odpowiedz
@Amatorro

czemu 1.80


cyferka. to efekt psychologiczny podobny do tego w sklepach, tylko w odwrotną stronę (bo co to za różnica dla portfela czy coś kosztuje 4,99 czy 5zł). oznacza, że partner spełnia pewne wymagane standardy społeczne.

dla kobiet z krajów posługujących się miarami imperialnymi obowiązującym minimum jest 6 stóp (odpowiednik naszego 182), a nie 5 stóp 11 cali (czyli nasze 180cm).
  • Odpowiedz
@Amatorro: > Zawsze myślałem, że to co tam piszecie na tagu #przegryw to są jakieś niezwiązane z rzeczywistością mizoginistyczne wysrywy

Przecież @Bochun dobrze udokumentował jak ważny jest dla kobiet wzrost, w płaska ziemię też wierzysz? Skoro nauka do Ciebie nie przemawia to będziesz się często w życiu dziwił.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: @Amatorro: Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości

54. Odpowiednie cechy wyglądu, rasa, wzrost są dla kobiet warte tysiące dolarów. Przykładowo żeby być tak samo atrakcyjnym jak mężczyzna z 180cm wzrostu, mając 160 wzrostu trzeba zarabiać dodatkowo ~221,000$ rocznie.
https://faculty.chicagobooth.edu/guenter.hitsch/papers/Mate-Preferences.pdf
http://home.uchicago.edu/~hortacsu/onlinedating.pdf
https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=895442
55. Związek między wzrostem, a zarobkami. Wysocy mężczyźni zarabiają więcej.
http://www.timothy-judge.com/Height%20paper--JAP%20published.pdf
56. Męskie profile na portalach randkowych które cieszą się największym powodzeniem to te które w opisie swojej osoby
  • Odpowiedz
Btw, wszyscy dokonujemy wyborów słuchając biologii: dla ciebie też atrakcyjniejsza będzie kobieta z małym nosem i dużymi oczami, nawet jeśli nie będzie to świadome twoim zdaniem będzie miała "ładniejszą twarz", a jaki to ma sens w sumie? Też mogę zapytać czym taka będzie lepsza od tamtej?


@MPXD: teraz mam kobietę i nie patrzyłem na jej nos czy oczy, to że są ładniejsze kobiety od niej nie znaczy że każdej która mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sralpies: inflacja ewolucyjna. W czasach pokoju i dobrobytu liczy się głównie wygląd. A wśród mężczyzn główną składową jest wzrost. Ten parametr obecnie podlega ostrej selekcji naturalnej. No i zasada 80/20. Bycie ładnym to bycie w TOP 20%. Sam mam 184 cm. W gimbazie myślałem czy nie jestem za duży, obecnie to wydaje mi się że to tak średnio-mało.
  • Odpowiedz
@dleifteh: jeśli tamta kobieta pociąga cię pod względem seksualnym to znaczy że jak najbardziej patrzyłeś na jej oczy i nos, oczywiście nie świadomie "ma mały nos to będą zdrowe dzieci" tylko podświadomie, twój mózg wytwarzał odpowiednie substancje patrząc na jej twarz. I jedno to podobać się fizycznie a drugi kochać i tworzyć związek, bo ja piszę tylko o pierwszym. Seks jest nastawiony biologicznie tylko na prokreację, i wszystko co cię do
  • Odpowiedz
@MPXD: a co powiesz na to że mi podobają mi się zarówno te z większymi piersiami, jak te z mniejszymi?
tak samo z wzrostem, wczoraj widziałem taką drobną 150 cm spoko, tak samo z tymi wyższymi.

a nos to ważny żeby nie był za wielki i krzywy po prostu
nigdy by mi nie przyszło na myśl żeby jakiejś lasce powiedzieć "ej sorry masz nos za duży i zbyt małe piersi, nie
  • Odpowiedz
@dleifteh: kurde, dlaczego mężczyźni przy urażonym nie wiem ego (chociaż nie widzę powodów żeby tak miało być) #!$%@?ą logikę i naukę i załącza się w nich histeria i wypieranie rzeczywistości. Ja opisuję tylko pożądanie i jego przyczyny, ewolucyjną historię każdej cechy która miała wywoływać reakcję prowadzącą do rozmnażania, bez żadnego odnośnika do związków czy czegokolwiek #!$%@? innego, a urażone męskie ego "HA! To że ty tak masz nie znaczy że ja!
  • Odpowiedz