Wpis z mikrobloga

Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fajna dziewczyna. Typowa #szaramyszkadlaanonka. Dobrze nam się zawsze gada, śmieje się z moich żartów, jak gramy coś kooperacyjnego to zawsze chce grać ze mną. No to sobie pomyślałem, że zaproszę ją na jakiś wspólny wypad. Dziewczyna od razu posmutniała, wzięła kilka głębszych wdechów patrząc mi w oczy powiedziała, że super, ale ona jest zainteresowana tylko facetami powyżej 1.80m. Dziewcze ma jakieś 1.60m ja 1.73. No w szoku byłem. Zawsze myślałem, że to co tam piszecie na tagu #przegryw to są jakieś niezwiązane z rzeczywistością mizoginistyczne wysrywy, a tu takie coś. Nigdy nie miałem kompleksów jeżeli chodzi o wzrost. Nawet miałem przez rok dziewczynę sporo wyższą ode mnie. Co to się stanęło z tym rynkiem matrymonialnym w PL?
No nic od przyszłego tygodnia będę ją niszczył w te planszówki. Zero litości. Pozdro. Z fartem.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz Amatorro - Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fa...
źródło: comment_bnf246329VhouHrlhnIfrqenR4AEpua7.jpg
  • 87
@niochland: Może spróbowałbyś się najpierw dokształcić zanim zaczniesz wchodzić w dyskusję?
Ty też podświadomie oceniasz kobiety pod względem fizyczności tylko i wyłącznie za pomocą cech ewolucyjnych. Przy czym ludzie którzy coś wiedzą na ten temat nie brną w swoje brednie, a ci którzy nie wiedzą będą przekonywać że "wcale nie, ja po prostu lubię taką sylwetkę i taki kształt twarzy, to nie ma nic wspólnego z ewolucją" ( ͡°(
@Amatorro: To że kobietom bardziej podobają się wysocy jest jak najbardziej ewolucyjnie wykreowane. Odsiew poniżej 180 jest jak najbardziej wykreowany przez internet, wszak zanim kobieta nie stanie obok chyba nie jest w stanie ocenić na ile ją pociąga fizycznie. Może chodzi też o to żeby dobrze wyglądać, nie wiem szczerze mówiąc nie jestem jakoś w tej grze poszukiwawczej na bieżąco XD
@niochland

że umie myśleć m.in. abstrakcyjnie i nie szuka partnera/partnerki
@push3k-pro: nie każda kobieta ma biust, a po drugie piersi to był tylko przykład. Nadal to że "lubicie" biust ma podłoże czysto biologiczne. To że lubisz jak wygląda, lubisz dotykać czy lubisz patrzeć: to wszystko jest tylko program który działa poprawnie
@push3k-pro: nie wychodzę tu na batalię ani przeciwko mężczyznom ani romantyzmowi: tylko przytaczam jacy jesteśmy i jak to działa. Właśnie wobec głupich pytań "a czemu im się to podoba, przecież w dzisiejszych czasach nie ma zastosowania". Tylko zwierzęta nie dociekają swoich pobudek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
ale jakbyś powiedział, że ma za małe cycki i biodra i przez to


nie wyda na świat zdrowego potomka


to byś miał łatkę stulejarza i #!$%@?


@niochland: ale taka prawda, dlatego mężczyznom podobają się bardziej kobiety z biodrami i biustem i zawsze będą podobać, nawet jak nie planują mieć dzieci. Taka będzie się większości bardziej podobać fizycznie, z czym wy chcecie walczyć?

@MPXD: jak żyję to nie widziałem żeby jakikolwiek
@MPXD: > To że kobietom bardziej podobają się wysocy jest jak najbardziej ewolucyjnie wykreowane.
Czyli jednak wy kierujecie się tylko uwarunkowaniami genetycznymi i ewolucją. Dzięki za potwierdzenie że nie posiadacie logicznego myślenia tylko kierujecie się emocjami jak zwierzęta. Kojarzysz pawia? Tym piękniejszy ogon tym paw ma większe szanse na związek. Liczy się u nich tylko to co widzą. Udowadnia to że kierujecie się tylko wyglądem partnera, niczym innym.
@MPXD: Ciągle pomijasz jedną rzecz - nam się podoba większość kobiet. Ta mniejszość to te, które są za grube (czytaj - nie dbają o siebie), bądź są skrajnie szpetne, bądź niezadbane. Pod względem oceny wyglądu, kobiety są znacznie bardziej selektywne, szczególnie właśnie pod względem tych 'ewolucyjnych' cech. My na nie w praktyce mało patrzymy. Liczymy w ilość, nie w jakość.
@push3k-pro: ale czemu przyczepiłem się do tych pierSi zamiast dywagować nad tematem w tezie? Twoje lubimy po pierwsze nie oznacza wszystkich bo mnóstwo mężczyzn deklaruje że nie podnieca ich mikroskopijny biust, po drugie nawet gdyby nie istnieją kobieta bez piersi to co to udowadnia? Nadal mężczyznom podobalyby się z biustem.

Ale są takie kobiety, tkanka która jest w kobiecych piersiach czasem nie wykształca się wcale jak każda inna część ciała, a
Ale są takie kobiety, tkanka która jest w kobiecych piersiach czasem nie wykształca się wcale jak każda inna część ciała, a jak już się wykształci dwucentrymetrowe zalążki ledwie unoszące sutki też trudno nazwać piersiami, a to nie ma miejsca wcale aż tak nieczęsto

@MPXD: Pffff. Też piersi. Takie też są lubiane.
@push3k-pro: każda "szpetność" o której piszesz to zazwyczaj cechy które z logicznego punktu widzenia są całkiem nieistotne, ale z jakichś powodów odpychają ludzi. Mężczyźni są mniej wybredni tylko pod względem dojścia do penetracji, ale jak najbardziej klasyfikują kobiety pod względem wyglądu i atrakcyjności, ale wobec chęci zapłodnienia jak największej ilości często zadowalają się czymś co nie uchodzi za najlepsze, kobiety są również ewolucyjnie wybredne. Nie wciskaj mi kitu opartego ewentualnie tylko
a to nie ma miejsca wcale aż tak nieczęsto

@MPXD: Małe piersi się trafiają i są przez wielu lubiane, a takie kobiety często mają dobrą figurę, pośladki i mnóstwo kompleksów.

Znajdź mi jak nazywa się syndrom, gdzie kobieta ma zerowe piersi, to dowiemy się jakie jest występowanie.
@MPXD:

każda "szpetność" o której piszesz to zazwyczaj cechy które z logicznego punktu widzenia są całkiem nieistotne, ale z jakichś powodów odpychają ludzi. Mężczyźni są mniej wybredni tylko pod względem dojścia do penetracji, ale jak najbardziej klasyfikują kobiety pod względem wyglądu i atrakcyjności, ale wobec chęci zapłodnienia jak największej ilości często zadowalają się czymś co nie uchodzi za najlepsze, kobiety są również ewolucyjnie wybredne. Nie wciskaj mi kitu opartego ewentualnie tylko
@mariusz-jaskiniowski: ale statystyki o czym? Co udowadniające i przez kogo robione?
Po drugie tylko ja jak na razie nie pisze o swoich urojeniach i preferencjach tylko o prawdach naukowych które swego czasu zgłębiałam. Masz szczegółowe badania udowadniające każda porządaną cechę i jej ewolucyjne korzenie. Wy jesteście prymitywni myśląc, że jakakolwiek cechą wam się podoba "bo jest ładniejsza po prostu". Popęd jest biologicznie nastawiony tylko na dzieci.