Wpis z mikrobloga

Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fajna dziewczyna. Typowa #szaramyszkadlaanonka. Dobrze nam się zawsze gada, śmieje się z moich żartów, jak gramy coś kooperacyjnego to zawsze chce grać ze mną. No to sobie pomyślałem, że zaproszę ją na jakiś wspólny wypad. Dziewczyna od razu posmutniała, wzięła kilka głębszych wdechów patrząc mi w oczy powiedziała, że super, ale ona jest zainteresowana tylko facetami powyżej 1.80m. Dziewcze ma jakieś 1.60m ja 1.73. No w szoku byłem. Zawsze myślałem, że to co tam piszecie na tagu #przegryw to są jakieś niezwiązane z rzeczywistością mizoginistyczne wysrywy, a tu takie coś. Nigdy nie miałem kompleksów jeżeli chodzi o wzrost. Nawet miałem przez rok dziewczynę sporo wyższą ode mnie. Co to się stanęło z tym rynkiem matrymonialnym w PL?
No nic od przyszłego tygodnia będę ją niszczył w te planszówki. Zero litości. Pozdro. Z fartem.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz Amatorro - Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fa...
źródło: comment_bnf246329VhouHrlhnIfrqenR4AEpua7.jpg
  • 87
@MPXD:

Po drugie tylko ja jak na razie nie pisze o swoich urojeniach i preferencjach tylko o prawdach naukowych które swego czasu zgłębiałam.

Ale wnioski to już chyba własne dopisałaś. Badania dotyczące tendencji i tego czym się kierują różni przedstawiciele obu płci były opisywane na wykopie wiele razy.
@push3k-pro: wszystkie moje komentarze były pod pytanie i tezę jakoby "nie wiadomo dlaczego kobietom podoba się to, przecież już nie polujemy na mamuty" a nie do przypadku opa. Ale jeśli już to mogę się odnieść: nasze wymagania tak naprawdę nie zmniejszają się proporcjonalnie z naszymi wadami. To że na przykład ważysz sto dwadzieścia kilo nie sprawia że podobają ci się tak otyłe lochy tylko nadal lubisz zgrabne proporcjonalne. Możesz się zgodzić
@push3k-pro: ale ja nie postawiłam żadnych wniosków oprócz "skoro badania tak mówią to tak jest". Nie mówię że takie wybieranie jest opłacalne, nie, że tak robię, że ktoś tak robi. Jedyne co to pokazuje że nie ma cechy fizycznej która podoba się bez wpływu biologii pod kątem seksualnym.
@push3k-pro: wiedziałam że o tym napiszesz, nawet miałam dopisać że to tylko pokazuje że jak czegoś nie mamy nie oznacza że nagle przestaje nam się to podobać u innych, ewentualnie zmniejszamy wymagania niejako przymuszeni. Czy więc argument z brzydotą cię przekonuje? To, że babka nie jest wysoka nie znaczy że przestają ja podniecać wysocy, tylko że ewentualnie mierzy za wysoko na swoje możliwości
wiedziałam że o tym napiszesz

@MPXD: No to jak wiesz to po co w ogóle poruszałaś kwestię otyłości? kobieta, która nie jest otyła na 99% będzie się podobała niemal wszystkim facetom. W drugą stronę to tak nie zadziała, bo kobiety są znacznie bardziej selektywne i zwracają uwagę na cechy, które dzisiaj są dzisiaj mało znaczące i celują nieraz wyżej niż powinny, patrząc na braki w stosunku do ideału, a nie na
@push3k-pro: no nie ma sensu, tak samo nie ma sensu to że wiekszasvi mężczyzn podoba się odpowiedni stosunek bioder do talii albo że kobiety o dużych oczach są ogólnie uważane za atrakcyjniejsze. Bo jaki ma to sens? Przecież jak ma biodra węższe od talii to się zrobi cesarkę, nie wiem czemu optycznie mniej się komuś podoba?
Nigdzie nie pisałam o szukaniu partnera tylko o tym że to że kobiety podnieca wyższy
@push3k-pro: No nie mogę się powsztrzymać: to, że kobiety są bardziej wybredne (rzekomo) też nie jest żadnym zagrożeniem dla moje tezy. I dopuszczenie do stosunku niemal wszystkich kobiet nie oznacza że wszystkie podobają ci się tak samo.
@MPXD:

I dopuszczenie do stosunku niemal wszystkich kobiet nie oznacza że wszystkie podobają ci się tak samo.

Tak samo nie, ale bierzemy wszystkie, bo te cechy są uja warte. Z każdą będziemy chcieli się ruchać i żyć. Wy skreślacie wszystko poniżej ponad przeciętności <- o tym jest topik. Odniesiesz się do niego czy wolisz prowadzić monolog używając nadal argumentów sugerujących głupotę rozmówcy?
@push3k-pro: komentarze dają też możliwość odniesienia się do konkretnego komentarza co też uczyniłam na samym początku. A to co pisałeś to jest właśnie manipulacja i uciekanie od tematu. Ja piszę o różnych preferencjach i podaję przykłady a ty, bez uzasadnienia, twierdzisz że jeden z przykładów to nie prawda i potem chcesz drążyć czy wszystkie kobiety mają cycki czy nie. Tak jakby to że wygrasz (chociaż nie) dyskusję odnogę stanowiło że wygrasz
Wy skreślacie wszystko poniżej ponad przeciętności <- o tym jest topik.


@push3k-pro: ale w jaki sposób to oponuje z moją odpowiedzią że kobiety lubią wysokich bo ich podniecają? Nawet gdyby to wszystko odnosiło się tylko do kobiet to w którym punkcie bym nie miała racji? Chyba raczej nagle stało się jeszcze bardziej ewolucyjne?
ale w jaki sposób to oponuje z moją odpowiedzią że kobiety lubią wysokich bo ich podniecają?

@MPXD: W jasny i oczywisty. Ty próbujesz przedstawić to tak, jakby kobiety i mężczyźni byli jednakowo selektywni. Ja nie bronie nikomu podniecać się ponadprzeciętnymi, ja atakuję olewanie całej reszty.

Nawet gdyby to wszystko odnosiło się tylko do kobiet to w którym punkcie bym nie miała racji?

To jest odwracanie kota ogonem od szczegółu, który jest
@push3k-pro:

W jasny i oczywisty. Ty próbujesz przedstawić to tak, jakby kobiety i mężczyźni byli jednakowo selektywni.

Nie. Nigdzie tak nie napisałam znowu mi coś wkładasz w usta. Ja tylko mówię skąd biorą się u ludzi typowe oznaki zainteresowania płciowego i że za każdym razem mają podłoże ewolucyjnie. Nawet kilka razy się z tobą zgodziłam że kobiety są bardziej wybredne przy wyborze partnera. Wybudowałeś sobie twierdzę z którą chcesz walczyć, tylko