Wpis z mikrobloga

Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fajna dziewczyna. Typowa #szaramyszkadlaanonka. Dobrze nam się zawsze gada, śmieje się z moich żartów, jak gramy coś kooperacyjnego to zawsze chce grać ze mną. No to sobie pomyślałem, że zaproszę ją na jakiś wspólny wypad. Dziewczyna od razu posmutniała, wzięła kilka głębszych wdechów patrząc mi w oczy powiedziała, że super, ale ona jest zainteresowana tylko facetami powyżej 1.80m. Dziewcze ma jakieś 1.60m ja 1.73. No w szoku byłem. Zawsze myślałem, że to co tam piszecie na tagu #przegryw to są jakieś niezwiązane z rzeczywistością mizoginistyczne wysrywy, a tu takie coś. Nigdy nie miałem kompleksów jeżeli chodzi o wzrost. Nawet miałem przez rok dziewczynę sporo wyższą ode mnie. Co to się stanęło z tym rynkiem matrymonialnym w PL?
No nic od przyszłego tygodnia będę ją niszczył w te planszówki. Zero litości. Pozdro. Z fartem.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
Amatorro - Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fa...

źródło: comment_bnf246329VhouHrlhnIfrqenR4AEpua7.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@Kowixx: was żaden facet poniżej 180 cm nie kręci. Same jesteście krasnale a szukacie wzrostaków. Co się Wam #!$%@?ło w głowach? Chyba za dużo tv, instagramow i czasopism typu vouge.
  • Odpowiedz
@MPXD: aha czyli nie kierujecie się racjonalnym myśleniem tylko pod kątem biologii i ewolucji? W czym ktoś wyższy ma być lepszy od niższego? A jak wyższy będzie cię #!$%@?ł to nie ma znaczenia bo jest lepsze pod kątem ewolucji i biologii? Nie twierdzę że niższy też nie będzie bił, ale z tego rozumowania różowych pasków wynika że nic się innego nie liczy oprócz bolcowania przez Chada > 180cm. Bo tak jest
  • Odpowiedz
@Amatorro: NO BO WIESZ, NIE BĘDZIE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNA, JAKBY WAS NAPADŁ JAKIŚ TYGRYS SZABLOZĘBNY ALBO MAMUT TO 185CM MA WIĘKSZE SZANSĘ NA OBRONĘ NIŻ 175CM

babskie gadzie mózgi są #!$%@? dla mnie najgorsze

ale jakbyś powiedział, że ma za małe cycki i biodra i przez to

nie wyda na świat zdrowego potomka

to byś miał łatkę stulejarza i #!$%@?
  • Odpowiedz
@mariusz-jaskiniowski: ale ja nie mówię co jest rozsądniejsze i co ma dla mnie większe znaczenie w związku. Wysocy mężczyźni są fizycznie atrakcyjniejsi dla kobiet: moja jedyna teza. Ty tymczasem próbujesz mi wcisnąć w usta że nic innego sie nie liczy i że na tej podstawie dokonuje swoich wyborów życiowych XD

Btw, wszyscy dokonujemy wyborów słuchając biologii: dla ciebie też atrakcyjniejsza będzie kobieta z małym nosem i dużymi oczami, nawet jeśli nie
  • Odpowiedz
ale jakbyś powiedział, że ma za małe cycki i biodra i przez to

nie wyda na świat zdrowego potomka

to byś miał łatkę stulejarza i #!$%@?


@niochland: ale taka prawda, dlatego mężczyznom podobają się bardziej kobiety z biodrami i biustem i zawsze będą podobać, nawet jak nie planują mieć dzieci. Taka będzie się większości bardziej podobać fizycznie, z czym wy chcecie walczyć?
  • Odpowiedz
ale taka prawda, dlatego mężczyznom podobają się bardziej kobiety z biodrami i biustem i zawsze będą podobać, nawet jak nie planują mieć dzieci. Taka będzie się większości bardziej podobać fizycznie, z czym wy chcecie walczyć?


@MPXD: dowód, że baby jak ty to jednak z gałęzi jeszcze nie zeszły i Darwin się mylił co do ewolucji

jeśli nie potrafisz zapanować nad swoimi "żądzami" to radzę się zbadać u psychiatry, albo udać się
  • Odpowiedz
@MPXD: Przypuszczam, że wątpię. A spotałaś się kiedyś z sytuacją, gdzie facet mówi face to face - sorry, ale masz za małe bimbały? Wydaje mi się, że to nie jest ewolucyjnie wykreowane, a typowo internetowo przez ostatnie lata. Bo skąd niby 1,80m? Jak nam to ewolucja zakodowała. Rozumiem, że 'facet musi być ode mnie wyższy', żeby się czuć przy nim pewnie, ale czemu 1.80? Może 1.78 albo 1.83?
  • Odpowiedz