Wpis z mikrobloga

Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fajna dziewczyna. Typowa #szaramyszkadlaanonka. Dobrze nam się zawsze gada, śmieje się z moich żartów, jak gramy coś kooperacyjnego to zawsze chce grać ze mną. No to sobie pomyślałem, że zaproszę ją na jakiś wspólny wypad. Dziewczyna od razu posmutniała, wzięła kilka głębszych wdechów patrząc mi w oczy powiedziała, że super, ale ona jest zainteresowana tylko facetami powyżej 1.80m. Dziewcze ma jakieś 1.60m ja 1.73. No w szoku byłem. Zawsze myślałem, że to co tam piszecie na tagu #przegryw to są jakieś niezwiązane z rzeczywistością mizoginistyczne wysrywy, a tu takie coś. Nigdy nie miałem kompleksów jeżeli chodzi o wzrost. Nawet miałem przez rok dziewczynę sporo wyższą ode mnie. Co to się stanęło z tym rynkiem matrymonialnym w PL?
No nic od przyszłego tygodnia będę ją niszczył w te planszówki. Zero litości. Pozdro. Z fartem.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz Amatorro - Co tu się... Chodzę sobię do klubu planszówkowego i gra tam z nami taka fa...
źródło: comment_bnf246329VhouHrlhnIfrqenR4AEpua7.jpg
  • 87
Jej nos i całokształt jest analizowany przez mózg który podaje najlepszą, czyli najkorzystniejszą dla potomstwa, reakcje. Tylko i aż tyle. A i znajomość tej biologii pozwala na rozsądniejsze wybory i zrozumienie, kiedy wybór nie jest logiczny tylko podyktowany hormonami.


@MPXD: nauka jest lewacka, bo przez nią dehumanizujesz ludzi i porównujesz ich do robotów bez w0lnej w0li!!!!!
@Volgin: W końcu ktoś to powiedział, dzięki, stary. Strasznie żałuję, że mam 185cm, na co mi te lambadziary oceniające po wzroście, skoro nigdy nie będę dość dobry w jiu-jitsu (,)

@Amatorro: Stary, trochę skopałeś tym 180cm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wierzę, że ktoś mógł to powiedzieć. Znam jedną dziewczynę, która ma typowy fetysz wysokich i w końcu trafiła na takiego 2m,