Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: brawo, że się odważyłeś, ale trochę zyebałeś xD

Po to na wędkowanie jedziesz z wędką i zanętą, żeby odpowiednio rybkę upolować, a Ty wyleciałeś z reflektorem i machałeś do niej, żeby wpłynęła do Twojej sieci ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chciałbym napisać, żebyś po prostu zagadał, ale zbyt daleko powędrowałeś. xD

Nie słuchaj opcji z smsowaniem. Smsują gimbusy (chyba, że nim jesteś), najlepiej jakbyś miał okazję pogadania
to możesz coś dodać, że pewnie lubi świeże bułki/hot dogi/kawę z ekspresu/kolor zielony/żaby (tylko musisz to powiedzieć humorystycznie, bo inaczej wyjdzie cringe)


Zagadaj na przykład, że chcesz przejść na dietę, zacząć zdrowiej jeść lub coś zjeść przed/po treningu (zależy jak wyglądasz) i szukasz czegoś zdrowego lub produktów na jakiś zdrowy posiłek

@Kolarzino: XDDDDDD dlaczego chcesz żeby wyszedł on na idiotę i dzbana?
@AryanWonderBoi: nawet nie próbuj tak zagadywać do niej,
@rider3031: co widzisz złego w zapytaniu o składniki na jedzenie? Nikt nie każe traktować takiego zapytania na serio, wystarczy krótkie zapytanie o produkt, tak, żeby mogła coś więcej powiedzieć i jeśli coś ma wyjść z tej rozmowy, to wyjdzie. Może Ci honor nie pozwala, ale z dziewczyn można żartować, a nawet to bardzo dobrze działa, wypróbuj kiedyś.
@AryanWonderBoi: nie pisz sms! Lepiej zadzwonic, jak za pierwszym razem nke odbierze to za drugim, tylko nie dzisiaj a jutro, i mow wprost ze byles zestresowany i glupio wyszlo a baaaardzo chcesz ja poznac bo wpadla ci w oko;)
@AryanWonderBoi: Nie będę nikogo wołał bo nic się nie rozwinęło. Uznałem jedynie, że i tak jutro będę jechał do pracy, wbije do żabki (bo i tak muszę kupić wodę i jogurt do pracy), także wtedy po prostu wjadę z buta i pogadam z nią o dzisiaj. Tzn powiem jak wygląda sytuacja, czyli że chciałbym ją poznać bo wpadła mi w oko jej nieszablonowość i po prostu mnie interesuje. Jednoczenie trochę się
@szad7: @nitrovski30000: Nie wiem jak wołać (byłbym wdzięczny za pomoc), więc napiszę tutaj luźno póki co.
Taaakze, tak jak wczoraj powiedziałem tak dziś zrobiłem czyli wszedłem do żabki jak król i alfa chad. Długo ten stan nie potrwał bo jak się okazało stała oparta o lodówkę z lodami. No i spotkaliśmy się wzrokiem. Rzecz jasna od razu zmalałem z 190cm do poziomu karła (170cm) i uciekłem wzrokiem i poszedłem bez
@AryanWonderBoi: Może dla niej to też nowa i niecodzienna sytuacja i nie wie do końca jak się zachować. Po twoim opisie trochę jakby Cię chciała unikać ale z drugiej też strony trochę się bawi w kotka i myszkę. Nie zakładaj też od razu, że ona do koleżanki coś złego na twój temat powiedziała, może akurat to było coś pozytywnego. Moim zdaniem powinieneś do niej napisać sms i tyle, bo z tego