Wpis z mikrobloga

@nitrovski30000: Wiesz co, właśnie mi też się wydaje że chciała mnie unikać. Bo tak to zapewne stała oparta o tą pyechdoloną lodówkę z 10', a nagle jak ja się pojawiłem to i na zapleczu jej pełno, i za lada coś robi nagle. No tak czy siak czuje się jak gówno. Nie myślcie o mnie dziwnie, nie jestem jakimś (bardzo) #!$%@? gościem. Zdarzało mi się zagadywać do dziewczyn czasami (dosłownie parę razy
@AryanWonderBoi: Mówię Ci, pisz do niej sms żeby się umówić sam na sam na gadkę, wtedy Ci na bank lepiej pójdzie i się odblokujesz, bo pewnie tu się stresujesz, że jej koleżanka też jest i że ludzie wchodza do sklepu. Jak trzeci raz tam pójdziesz i znowu będziesz taki nieśmiały to już na bank Cie oleje tak myśle
@FajnyTypek: xD gurwa, ale wstyd. Ale ja mam autyzm (picrel). Coś wspominać o tych sytuacjach w jakiś zabawny sposób czy wgl olać?
@rider3031: XD dość blisko, bo jakieś 500m od tamtej, ale nie pasuje mi dojazdów + gorzej zaopatrzona. ()

Tbh liczę że ona tam tylko na wakacje, a zaraz wraca do szkoły czy po prostu odchodzi z tej spyerdolonej żabki, bo masakra. Muszę pozbierać resztki
AryanWonderBoi - @FajnyTypek: xD gurwa, ale wstyd. Ale ja mam autyzm (picrel). Coś ws...

źródło: comment_neF1D3d86QfRLT6OxoRJzwVWjnAM2IvD.jpg

Pobierz
@AryanWonderBoi Zacznij od przedstawienia się kim jesteś w sms bo nie zna twojego numeru. "Hej, to ja koleszka z żabki, któremu dalaś numer :D Nie wyszła nam dzisiaj/wczoraj (zależy kiedy wyślesz) rozmowa. Co Ty na to gdybyśmy wyskoczyli razem na jakieś duże piwo po pracy? Chciałbym Cie lepiej poznać, a wydajesz się fajną dziewczyną. (Tutaj mozesz zaproponować termin jaki Ci pasuje wybierz dwa terminy) I nic więcej nie pisz, jak się nie
@nitrovski30000: @FajnyTypek: Napisałem dość podobnie do tego co Fajny radził. Odpisała o dziwo i powiedziała ze aż tak źle mi nie poszło. No i popisaliśmy do 2 w nocy. Dzisiaj z rana napisała jak jeszcze spałem i dzisiaj chwilkę piszemy, bo akurat placementy w lolu mam, więc priorytety zachowane. () Okazało się że jest z lekka młodsza bo dopiero niedługo odbiera dowód, więc 18yo.
@AryanWonderBoi no gratulacje () jestem z Ciebie dumny. Jak napisała "można pomyśleć" czyli jest bardzo dobrze otwarta na propozycje. Teraz musisz z nią popisac dzisiaj bardziej się poznać i zaproponować stanowczo miejsce i godzinę spotkania( ) bedzie dobrze