Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: nie żałuj wyszło jak wyszło, ale to ważny pierwszy krok i idź w ta stronę. Moja rada jest taka ze jeśli często tam robisz zakupy warto przez jakiś czas sie do niej po prostu uśmiechać przy kasie być grzecznym. Potem przełamać lody i przejść na cześć jakies gadki typu, ale pogoda XD i dopiero potem pytać o numer lub spotkanie. Pamiętaj, ze ma dziennie dziesiątki klientów i moze dla ciebie
@G4SHI: parę ostatnich dni odwiedzałem żabkę. Jak sądzę na wakacje przyszła popracować. Ogólnie to żabka która codziennie odwiedzam jadąc do pracy. Nie pracuje na kasie, a rozkłada produkty etc, więc właśnie trochę trudniej coś zagaić. Chciałem coś zagadać a pro po produktów żeby pomogła w wyborze czy coś takiego. ale nie było jak. No a tak to, wydawało mi się że jak tam siedziałem i kompletowałem zakupy, to (powtarzam) wydawało mi
@Dimi: właśnie problem taki że ja z czasem średnio stoję, bo do przyszłego weekendu mam tylko tą niedzielę wolna (pracuje od południa ten i następny tydzień) więc to jest z lekka duży problem jeśli mam być szczery. ;/
@Dayenn: To dobrze, bo ja też nie lubię gadać. ()