Wpis z mikrobloga

@dejwit: Z RMF tylko RMF Classic da się słuchać gdy jest muzyka filmowa, gorzej gdy dadzą parę godzin skrzypeczek.
Poza tym w Warszawie skaczę między Plus, Kampus, Złote Przeboje, ChilliZet i Muzo FM. W nich nie leci w kółko ta sama papka, co na najpopularniejszych stacjach.
A czasem też da się trafić wieczorem na ciekawą audycję w RDC albo TOK FM.

Gorzej jak się wyjedzie na jakieś zadupie i jest tylko
@dejwit: Puszczają te reklamy, bo są w #!$%@? skuteczne, przynajmniej 2x w tygodniu jest ten wpis w gorących, a ludzie dalej tego słuchają.
Jesteś dumny z robienia reklamy tak gównianej stacji?
@lewoprawo: RMF Classic ma podobny styl puszczania muzyki co zwykły RMF z tym, że Roksaną Węgiel jest "Taniec Eleny" Michała Lorenca a Cleo zastępuje się ścieżką dźwiękową z Pana Tadeusza. Mimo, że kocham muzykę klasyczną i słucham RMF Classic to jak słyszę pierwsze takty "Tańca Eleny" to mi ciśnienie skacze bo już słuchać go nie mogę. A i jest jeszcze tak ze 3-4 razy w tygodniu puszczane "Jesteśmy na wczasach w
@dejwit: najgorzej, u mnie w robocie leci cały dzień, jak w nocy jestem sam to wyłączam to gowno w piździec. Jeszcze kilka lat temu w nocy RMF puszczał znośną muzykę, jakieś szlagiery z lat 90, a teraz to tylko gównoreportaże o zabójcach, powtórki z wywiadów z politykami i te same gówniane piosenki co w dzień