Wpis z mikrobloga

Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będącej w związkach. Nie wiem czy nie jesteśmy z żoną jacyś uzależnieni gdy zadaję to pytanie znajomym to odpowiedzi raczej oscylują od kilku razy w miesiącu do kilku razy w roku co mnie szokuje. Gdy jesteśmy zdrowi, w pełni sił to przynajmniej dwa razy dziennie a jesteśmy 10 lat po ślubie, teraz na urlopie to praktycznie od rana nie wychodzimy z łóżka, tylko po kawę i prysznic. Biorę antydepresanty i mam słabsze libido przez co średni stosunek trwa od 30 do 60 min. W sumie to takie uzależnienie mi nie przeszkadza ale chciałbym wiedzieć jak to wygląda u was
#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
C.....y - Jak często uprawiacie sex?
Pytanie raczej do tej mniejszości w portalu będą...

źródło: comment_rdWqvjOqgG6LxjjJM0RwLS2Sf2IOezWJ.jpg

Pobierz
  • 278
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ChcePascLamy: ogólnie to jak widzimy się z różowa to codziennie albo dwa trzy ale ze pracujemy jak pracuje to wychodzi kilka razy w tygodniu. Nawet okres nie przerywa. Mniej więcej po równo z obu stron wychodzi inicjatywa
  • Odpowiedz
  • 3
@senseiharanaoko why? Już drugi raz lecze depresję, za pierwszym razem miałem inne leki ale zarówno wtedy jak i teraz "popęd" jest znacznie mniejszy a i żeby skończyć to trzeba mieć kondycję, pierwsze tygodnie przyjmowania leku to praktycznie nie miałem orgazmu bo zwyczajnie fizycznie nie wytrzymywałem tak długich stosunków
  • Odpowiedz
  • 45
@rudiok- bait? xD wiem że przegrywom ciężko w to uwierzyć ale ludzie naprawdę uprawiają sex i to jebią się na potęgę bo jest nas ponad 7 mld więc sorry ziomek ale wykop to ta mniejsza, nieruchająca część społeczeństwa
  • Odpowiedz
  • 28
@simperium
Jak jeszcze byłem gówniarzem to też myślałem, że 10 minut to jakiś kosmos.
A potem się wyrobiłem i dziś poniżej pół godziny to uważam za marny wynik. Jak to powiedziała jedna różowa "dla 5 minut to mi się nie opłaca rozbierać".

Rada dla smarków. Z wiekiem problemem przestaje być problemem czas, a zaczyna brakować kondycji
  • Odpowiedz
  • 1
@lukaschels
@Iwanejro
No właśnie mi też się wydaje że raz dziennie to taka norma. Oczywiście bez napinki że "Słuchaj wczoraj się nie ruchaliśmy to dziś musimy dwa razy by wyszła srednia". Raczej oboje zawsze mamy ochotę a jak na przykład nie do końca jestem przekonany czy chcę to żona potrafi zachęcić i podobnie to działa w drugą stronę. Przerwy są w czasie choroby i okresu choć w tym drugim przypadku czasem sobie
  • Odpowiedz