Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem niski (174cm here), ale dobry z twarzy. Na tinderze sporo par, dziewczyny same zagadują, ale w opisie nie mam info o wzroście. Informować je jakoś o tym przed spotkaniem? Z jednej strony brakuje mi pewności siebie gdy rozmawiam z dziewczynami > 165, a z drugiej takie informowanie przed spotkaniem chyba słabo wygląda. Jakieś porady?

#tinder #badoo #wzrost #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 103
  • Odpowiedz
@generalnyprzeglad: Nie powinien, bo zmniejsza swoje szanse na spotkanie w ogóle. Jak już się spotkasz i jest spoko klimat, to wzrost schodzi na drugi plan. Po prostu musi zagrać lub nie. Jak nie ma chemii, to ani morda ani wzrost żadnej stronie nie pomoże.
  • Odpowiedz
@Bochun: Siła Twoich argumentów pozwala mi sądzić, że poddałeś się i dyskusja zakończyła się moją wygraną. Dziękuję, pozdrawiam i życzę powodzenia w podrywie :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Karzeł 179 tutaj. W licbazie obracałem dziewczynę nieco wyższą od siebie (ja musiałem się stale prostować i wyciągać żeby być na równi z nią kiedy była na płaskim i szła na wyjebce). Nie było to dla niej problemem ¯\_(ツ)_/¯ Ostatecznie i tak ją olałem, bo sam się źle z tym czułem że jestem niższy xD
Teraz mam taką 160 i jest zajebiście - wielokrotnie powtarza też, że nawet gdybym
  • Odpowiedz
liczy się charakter, poczucie własnej wartości i tego typu rzeczy.


@Micho_master: XDDD

#!$%@? ziomek, mówimy o tinderze. Tam liczy się tylko i wyłącznie wygląd. Gdyby nie to, że OP jest dobry z ryjca jak pisze, miałby pusty ekran i 0
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: normalnie wpisz sobie wzrost w opis. To jest kluczowa informacja. Trochę sobie randkuje i bajeruje przez #tinder i niski facet na randce to jest dla większości kobiet najbardziej #!$%@?ąca rzecz. Serio. Nic nie doprowadza ich do takiego szału jak karypel z metra cięty. Jak nie chcesz się rozczarować, być niemiło spławiony, robić pustych przebiegów to wpisuj wzrost w opis.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: daj spokój, oni są jacyś odrealnieni, a z tym wzrostem to juz w ogóle XD piszą, że to laski oceniają wzrost, pieniądze i #!$%@? wie co, gdzie tak naprawdę to tylko dla nich samych to jest problemem i wmawiają to dziewczynom, bo łatwiej tak usprawiedliwić swoje #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: kurczę ja lubię chłopaków mojego wzrostu i szukam jakiegoś, ale skoro o coś tak durnego pytasz to nie wiem czy bym chciała Cię poznać :P znam naprawdę mnóstwo chłopaków Twojego wzrostu o żadnemu nie brakuje pewności siebie z tego powodu
  • Odpowiedz