Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem niski (174cm here), ale dobry z twarzy. Na tinderze sporo par, dziewczyny same zagadują, ale w opisie nie mam info o wzroście. Informować je jakoś o tym przed spotkaniem? Z jednej strony brakuje mi pewności siebie gdy rozmawiam z dziewczynami > 165, a z drugiej takie informowanie przed spotkaniem chyba słabo wygląda. Jakieś porady?

#tinder #badoo #wzrost #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 103
  • Odpowiedz
@szvlvs: Zawsze jak coś takiego przeczytam to wydaję mi się, że na co dzień spotykam jakąś obcą rasę kobiet. Czemu p0lkom tak ciężko przyznać, że są płytkie?
  • Odpowiedz
@szvlvs:

przystojny był facet, to jesli jest zjebem to mnie nie zainteresuje

Przystojny facet nie bedzie zjebem bo mial okazje cwiczyc setki razy
@Ekrad: to ty nie wiesz? Na wykopie zgromadzily sie tylko najcnotliwsze i najczystsze rozowe z calej polski
  • Odpowiedz
A jak sie to zastraszanie u ludzi odbywa? Bo mi sie wydaje ze samce ludzi zastraszaja sie nawzajem wszystkim tym co da sie zmierzyc liczbami: wzrost, dlugosc penisa, zarobki, osiagi samochodu, ilosc partnerek, wyciskanie na klate, wielkosc mieszkania czy ranking w gierce.


@Bochun: Oczywiście. Co nie stoi w sprzeczności z tym co napisałem.
  • Odpowiedz
@Bochun: powiem Ci szczerze, że akurat z gimnazjum/technikum kojarzę sporo takich ładnych, hmm jak to się wtedy mówiła emo ciot, które raczej średnio miały powodzenie. A normalne chłopaki już prędzej, bo to taki posmial się, pozartowal, powyglupial. Gdzie kilku z tych emo gości to faktycznie mieli mordy dobre 8/10, niby jakieś tam grupki dziewczyn przy nich krążyły, ale wiem, że nie ruchali.

Wiesz, ja raz jeszcze zaznaczę, że nie neguje wpływu wyglądu na odbieranie nas przez otoczenie, równiez wiem, że nasza męskość, zdrowie etc jest w jakiś stopniu wpisana na twarzy/ciele.

I jak ktoś słusznie wyżej zauważyłem, kompleks nizszosci nie bierze się z nikąd, w przez setki
  • Odpowiedz
@Annaroth:

powiem Ci szczerze, że akurat z gimnazjum/technikum kojarzę sporo takich ładnych, hmm jak to się wtedy mówiła emo ciot, które raczej średnio miały powodzenie

Mamy wiec zupelnie inne doswiadczenia, tacy u mnie mieli gorsze powodzenie od topowych dynamiczniakow ale wieksze od przecietniakow.

człowiek i jego "szansę na zaznanie szczęścia" były uzależnione jedynie od tego
  • Odpowiedz
@Bochun: różnica doświadczeń i obserwacji. Ty skupiasz się na innych rzeczach, ja najwidoczniej też.

Jasne, trzeba mieć wymagania itp, zadowalanie się miernoscia to też nie jest to o co chodzi, ale jednak gdzieś ta granicą musi być postawiona. Od tak, aby człowiekowi przyjemniej się żyło.

Nie mamy pełnej kontroli nad drugim człowiekiem i często jest tak, że jak się nie zachowa tak jak mu chcemy to wcale nie znaczy że jesteśmy #!$%@?,
  • Odpowiedz
@Annaroth:

Tak, tak, anegdotyczny, ale jak najbardziej ma prawo działać.

koleganormika.exe

Oni tego kompleksu wyglądu nie mają, serio dużo siedzi w głowie i jak sam siebie postrzegasz również emanuje na zewnątrz

No i co z tego że nie mają, pewnie nie raz się zastanawiają "czemu moje życie nie wygląda jak jego" tylko są za mało samoświadomi albo za mało odważni żeby połknąć tabletkę.
  • Odpowiedz
@Bochun: nie wiem, może, ale mają rodzinę, znajomych, są szanowani. Dobry Trade off.

Równie dobrze można być świadomym śmierci i tego, że nasze życie w skali światowej, czy gatunkowej również nic absolutnie nie znaczy. Mi to jakoś nie przeszkadza :)
  • Odpowiedz
@Annaroth:

ale mają rodzinę, znajomych, są szanowani. Dobry Trade off.

Pełny obraz poproszę a nie tylko fasadę którą pokazują ludziom.

Mi to jakoś nie przeszkadza :)

Bo pogodziłeś się z byciem betą trybikiem ale to głównie dlatego że twoje potrzeby biologiczne są zrealizowane i twój mózg wypełniony jest dopaminą.
  • Odpowiedz
@Bochun: nie no jasne każdy ma swoje problemy. Ale. Akurat szacunek u innych widać jak na dłoni, imho to bardzo dużo, tym bardziej, że ludzie wola z innych miec beke i podbudowywac swoje ego. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, wbrew temu co głoszą ugrzecznione, populistyczne haselka, wcale się on nie należy.

Ty tak to nazywasz. Moim zdaniem to dmg control z twojej strony, aby brak życia jakie byś chciał mniej bolał.

Czy jestem beta? Troche na pewno, ale pracuję nad sobą i jest coraz lepiej. Widzę duża poprawę między tym co było np 2 lata
  • Odpowiedz
@Annaroth:

nie no jasne każdy ma swoje problemy. Ale. Akurat szacunek u innych widać jak na dłoni, imho to bardzo dużo, tym bardziej, że ludzie wola z innych miec beke i podbudowywac swoje ego. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, wbrew temu co głoszą ugrzecznione, populistyczne haselka, wcale się on nie należy.

Czemu mi się wydaje że prowadzimy dwa oddzielne ciagi myśli niezwiązane ze sobą.

Moim zdaniem to dmg control z
  • Odpowiedz
Mamy wiec zupelnie inne doswiadczenia, tacy u mnie mieli gorsze powodzenie od topowych dynamiczniakow ale wieksze od przecietniakow.


@Bochun: Same here, czy to w licbazie czy później w korpach: przystojni dynamiczniacy>przystojne "#!$%@?">>>>>>> pewne siebie normiki. Ogólnie to tych 5/10 ,którzy hehe zagadali powyglupiali sie itp to loszki miały za pajacy, a te przystojne "#!$%@?" to potrafili pisac totalnie cringe teksty, a te i tak były szczesliwe ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Miałem w licbazie takiego jednego. Taki emo alternatywniak z dobrą mordą. Wszyscy z niego śmiechali że zniewieściały itp, nawet bardziej go jechali niż mnie.
Był z jedną z lepszych dup ze szkoły, nie przypominam sobie żeby w lo był taki czas gdy nie miał dziewczyny i nie kręciły się wokół niego jakieś loszki.
  • Odpowiedz
@Bochun: Ja wynajmowałem mieszkanie z takim totalnie zniewiesciałym typem, którego nawet ja introwertyk przegryw dominowałem w rozmowe, koles miał sposób zachowania, poruszania się, podawania dłoni totalnie kobiecy i beciarski. Ale geba chada i dobry frame więc miał loszke płodna julke 8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bochun: I w licbazie tez takiego miałem, o ile mnie ludzie raczej ignorowali to z niego cisneli regularna beke, ze jeste pedałkiem i frajerem, do tego był absolutnie głupi, nie ogarniał na przykład jak to możliwe, że mam jego numer telefonu mimo iz nie ma mojego XD Ale dobra geba dała mu juz w licbazie zatrzesienie różowych, liceum kończył chodząc z miss naszego powiatu, najlepsza loszka z calej licbazy.

  • Odpowiedz
@Bochun: ja o tym wpływie czynników innych niż wygląd na życie. Będąc niski i brzydki wyglądem nie zaluzysz na szacunek, ale można go zdobyć inaczej. I tego nie podrobisz i to jest autentyczne.
  • Odpowiedz