Wpis z mikrobloga

Fajny ten CD Projekt RED, taki nie za poważny. Naprawdę mi nie przeszkadza że komuś #!$%@?ło i ma problem z tym że w jakieś grze jest podział na kobieta/mężczyzna oraz że tego kogoś uspokoi zastąpienie go podziałem na ,,typ ciała męski/żeński'' natomiast przeszkadza mi już że firma która reklamuje się jako ta ,,buntownicza, kontrowersyjna i nie idąca drogą politycznej poprawności'' słucha się wysrywów tej malutkiej grupy ludzi zaburzonych psychicznie. Tak więc jako konsument ocenię złą (w mojej opinii oczywiście) politykę firmy portfelem rezygnując z pre-orderu
#cyberpunk2077
  • 33
  • Odpowiedz
@harnas_sv: żeby była jasność: nie pasuje mi to że firma która zapowiadała brak poprawności politycznej robi rzecz poprawną politycznie i to wg ciebie urojeniaprawakoidalne? jeśli tak, to w takim razie gdyby nie pasowałoby mi to że inna firma która zapowiadała poprawność polityczną (i np uwzględnienie osób LGBT) zrobiła rzecz niepoprawną politycznie usuwając wszystkie osoby należące do mniejszości seksualnych to nazwałbyś to urojeniamilewakoidalnymi? W jednym i drugim przypadku to jest po
  • Odpowiedz
Fajny ten CD Projekt RED, taki nie za poważny. Naprawdę mi nie przeszkadza że komuś #!$%@?ło i ma problem z tym że w jakieś grze jest podział na kobieta/mężczyzna oraz że tego kogoś uspokoi zastąpienie go podziałem na ,,typ ciała męski/żeński'' natomiast przeszkadza mi już że firma która reklamuje się jako ta ,,buntownicza, kontrowersyjna i nie idąca drogą politycznej poprawności'' słucha się wysrywów tej malutkiej grupy ludzi zaburzonych psychicznie. Tak więc jako
  • Odpowiedz
tak uważasz i to szanuję


@nbhd: Tu nie ma nic do uważania, człowieku. Zacieranie się ludzkiej tożsamości w wyniku starcia z technologią to jest czołowy element tego uniwersum. Tu nie ma żadnej poprawności politycznej!

co zresztą (zmianę w kreatorze postaci pod wpływem pewnych opinii) potwierdził jakiś gość od Redów
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima:

Naucz się czytać. Nie ma tam nic takiego napisane.


,,Oczywiście, kiedy bierzesz na warsztat niektóre sprawy, to musisz liczyć się z tym, że pojawi się opinia innych. I dobrze, bardzo lubimy dostawać informacje zwrotne i rozumiemy, że ktoś może mieć inne zdanie na ten temat. Przykładowo, nasze menu kreacji bohatera NIE POSIADA JUŻ podziału na wybór płci, po prostu wybieramy typ
  • Odpowiedz
,,Oczywiście, kiedy bierzesz na warsztat niektóre sprawy, to musisz liczyć się z tym, że pojawi się opinia innych. I dobrze, bardzo lubimy dostawać informacje zwrotne i rozumiemy, że ktoś może mieć inne zdanie na ten temat. Przykładowo, nasze menu kreacji bohatera NIE POSIADA JUŻ podziału na wybór płci, po prostu wybieramy typ ciała.''


@nbhd: No dobra. Powiedzmy że rzeczywiście można to zinterpretować jako wpływ fanów. Pomyliłem się. Reszta mojej argumentacji
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima:

Czyli nie przeszkadzają ci transseksualiści tylko możliwość gry transseksualistą?


w sims 4 ,,jest możliwość'' bo domyślnie możesz wybrać kobieta/mężczyzna i masz dodatkową opcję personalizacji i tam można sobie zmodyfikować cechy płci i takie coś to wg mnie fajne rozwiązanie (wychodzę z założenia że im więcej rzeczy można zrobić w grze tym lepiej) a tutaj, ze względu na to że najwyraźniej kogoś drażniły słowa płeć/kobieta/mężczyzna, usunęli te słowa i dali
  • Odpowiedz
jest ukłon w stronę pewnych osób którym przeszkadzał podział na płci (zgaduję że osobom transseksualnym)


@nbhd: no chyba akurat nie transseksualnym. Przecież gdyby nie było podziału na płcie (w realu), to po co ktokolwiek miałby zmieniać płeć? Tzn. w jaki sposób można by w ogóle można się "urodzić w ciele nie swojej płci"?
Jeśli ktoś zmienia płeć ze swojej biologicznej na przeciwną, to jedynie potwierdza, że podział płci (dwie płcie)
  • Odpowiedz