Wpis z mikrobloga

Fajny ten CD Projekt RED, taki nie za poważny. Naprawdę mi nie przeszkadza że komuś #!$%@?ło i ma problem z tym że w jakieś grze jest podział na kobieta/mężczyzna oraz że tego kogoś uspokoi zastąpienie go podziałem na ,,typ ciała męski/żeński'' natomiast przeszkadza mi już że firma która reklamuje się jako ta ,,buntownicza, kontrowersyjna i nie idąca drogą politycznej poprawności'' słucha się wysrywów tej malutkiej grupy ludzi zaburzonych psychicznie. Tak więc jako konsument ocenię złą (w mojej opinii oczywiście) politykę firmy portfelem rezygnując z pre-orderu
#cyberpunk2077
  • 33
  • Odpowiedz
@nbhd a tak szczerze to umniejsza to w jakiś sposób całej grze? aż tak bardzo Ci to przeszkadza? XD przecież to nie ma ŻADNEGO wpływu na rozgrywkę i jest to moment, który widzisz tylko na samym początku. Tym bardziej że możesz ustawić typ ciała męski, głos męski = masz normalnego człowieka.
  • Odpowiedz
,,buntownicza, kontrowersyjna i nie idąca drogą politycznej poprawności'' słucha się wysrywów tej malutkiej grupy ludzi zaburzonych psychicznie


@harnas_sv: no i co, nie ma buntu i kontrowersji? Cały wykop sra pod siebie. Po prostu katoprawica ma ból dupy więc ej mati jednak za bardzo kontrowersyjne xD
  • Odpowiedz
@ffrankowski: oczywiście samej grze to nie umniejsza i praktycznego wpływu na rozgrywkę ta decyzja mieć nie będzie, natomiast umniejsza to studiu które się poddało w tej prawie nieistotnej sprawie ludziom, którzy raczej normalni nie byli mając problem z obecnością wyboru jednej z dwóch płci a ustępowanie takim ludziom nie jest godne szacunku i jest oznaką słabości którą obawiam się zaczną teraz inni wykorzystywać

@Zwierzak_: jeżeli czujesz potrzebę obrażania
  • Odpowiedz
@nbhd Niepotrzebnie zakładasz, że Twoja wypowiedź mnie uraziła. W żadnym wypadku.

Natomiast skoro wylewasz łzy, czego powodem jest wprowadzenie dodatkowych, zupełnie nieprzymusowych opcji, to takie zachowanie śmiało mogę nazywać ograniczeniem umysłowym.
Rozumiem, że w formie protestu w ogóle nie sięgniesz po ten tytuł?
  • Odpowiedz
@Zwierzak_: @Zwierzak_: Niepotrzebnie zakładasz że chce mi się płakać przez tą sprawę. W żadnym wypadku. Nie rozumiem natomiast skąd ta potrzeba obrażania zwłaszcza że nie chodzi o dodatkowe opcje tylko usunięcie systemu płci kobieta/mężczyzna bo jakaś mała grupka się #!$%@?ła... ale to tłumaczyłem już pod tym wpisem 50 razy a ty najwyraźniej nie rozumiesz co czytasz albo wypowiadasz się nie zerkając na dyskusję i śmiem twierdzić że właśnie
  • Odpowiedz
@nbhd Uważam, że robisz z igły widły. To tylko jakaś głupia opcja w grze, a Ty odpisujesz do tego cała ideologię. To cel czysto biznesowy, żeby gra stała się jak najbardziej uniwersalna. Wiem, że w dzisiejszych, dziwnych czasach bardzo łatwo jest kogoś urazić, dlatego Redzi starają się ominąć ten temat. Tylko tyle i aż tyle. Nie jest to poddanie się małej grupie ludzi, a dostosowanie produktu do panujących nastrojów i obecnego
  • Odpowiedz