Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Wczoraj dostałem telefon, że moja aplikacja została pozytywnie rozpatrzona i zostałem przyjęty do nowej pracy jako programista .NET. Pracę rozpoczynam od października, do tego czasu kadry mają się ze mną skontaktować by podpisać umowę. Będzie to moja pierwsza praca w IT.

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie w obecnej pracy z zachowaniem miesięcznego okresu.

#pracbaza #programowanie #it #programista15k #rozwojzawodowy
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HenrykMiller: na pałę się zwolniłem. Dostałem tylko info, że zostałem przyjęty i zostanę wezwany by podpisać umowę i jeśli mam jakieś pytania to mogę przyjść w każdej chwili do nich i pytać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matwes: może i bym tak zrobił jakbym miał doświadczenie w branży i dobrą pracę, z której się zwalniam a tak to wcale mi nie żal, że odchodzę z uczelni bez podpisanej umowy z przyszłym pracodawcą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Scaab @leoha w moim mieście nie dostanę pracy za lepsze pieniądze jako junior bez doświadczenia. To nie wawa. Kolega studiował ze mną na tym samym kierunku i postanowił przebranżowić się na programistę i na start dostał jeszcze mniej niż kwota o której wspomniałem. Nie jest tak lekko u nas. Firm IT jest u nas niewiele. Najważniejsze to wbić się do branży, potem mam nadzieję będzie już z górki, bo lepiej wygląda cv
w moim mieście nie dostanę pracy za lepsze pieniądze jako junior bez doświadczenia.


@kotwica407: nie słuchaj #!$%@?, takie dojebywanie się że 3.3k na rękę zarabia sprzątaczka to zwykle pochodzą od shitposterów z mirko którzy w rzeczywistości nie napisali ani linijki kodu. 3.3k na rękę dla juniora bez doświadczenia, jeszcze w mniejszym mieście, to naprawdę przyzwoita stawka.