Wpis z mikrobloga

To jest jakiś dramat. Konferencja informatyczna na temat PHP w Niemczech w Kolonii (bodajże największa w Europie) została odwołana bo prelegentami na niej są sami biali mężczyźni. A teraz najlepsza część - na 250 zgłoszeń było tylko 1 od kobiety. I ta kobieta zgłaszała się z tym samym tematem co rok wcześniej więc nie została przyjęta.

The reason given was that only one woman submitted a proposal from over 250 submissions.

https://2019.phpce.eu/pl/

Co najlepsze konferencja nie zostanie więcej zorganizowana.
#programista15k #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
  • 123
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chyba te konferencje są by porozmawiać o technologii, nowych rzeczach, przyszłości, a nie o tym co kto ma między nogami, albo nie ma. Nie obchodzi mnie płeć, kolor skóry, czy wyznanie, masz coś do przekazania co mnie interesuje? Zajebiscie.
A nie na siłę będą wciskać coś bo d y v e r s I t y, l g b t e

No #!$%@?
@Yahoo_: Mnie powoli tak. Bo znając życie zlecą się zaraz kolejni i na poważnie będzie wkłądanie koniecznie kobiet do paneli. Starczy, że jedna osoba z drugą poleci do szefostwa i stwierdzi, że zrobią konferencje gdzie ma być 50/50. Reszta to podchwyci i tyle. Na konferencjach będzie nuda i nic z nich nie wyciągniesz.

Już przecież były zadymy przy Linuxie i jego tworzeniu. Pójdzie to dalej i będzie jeszcze gorzej. Po prostu
@Darth_Gohan: Wiedzcie jedno.
Te feministyczne postulaty nigdy się nie skończą. Nic nie da, że się z nich pośmiejecie.
Ciągle przedstawiany jest fałszywy obraz świata, w którym kobiety są strasznie "biedne" i "pokrzywdzone". To niestety trafia na podatny grunt wśród frajerów, którzy to powtarzają i pogłębiają problem.

Przestawiam wam dwóch homoseksualistów-białorycerzy: @sralpies i @Xysz.

(o fuj jak zaśmierdziało!!! przepraszam)

Tych dwóch dzbanów licytuje się na sposoby przemocy i zgnojenia chłopaków,
Pobierz bolo1 - @Darth_Gohan: Wiedzcie jedno.
Te feministyczne postulaty nigdy się nie skońc...
źródło: comment_FscmZ4YccL82KwEJqEg9oFuYbqOaiChK.jpg
@Darth_Gohan: Jeżeli jakieś środowisko w ten sposób postępuje, to nie zasługuje na to by odnosić korzyści z pracy specjalistów.

Pieprzeni seksiści - to co między nogami ważniejsze od meteorytyki.

No ale idziemy w 'dobrym' kierunku. Zaraz będą parytety dla homosiów, tranzystorów, zoofilów oraz pedofilów - tylko nie wiem kto będzie kod klepał xD
@Darth_Gohan: idioci.

Z własnych obserwacji: ostatnio chodzę na dużo technicznych meetupów w moim mieście. Imprezy są darmowe otwarte dla wszystkich i łatwe do znalezienia (mi się udało) :)
Na większości są jedną do trzech dziewczyn i koniec. Czasami zero. Ostatnio jak skończył się bardzo fajny meetup o Bitcoin szedłem z pannami po schodach które wyszły z klubokawiarni obok. Obgadywaly jakąś kolezanke. Wróciłem się i zajrzałem do środka. Kawiarnia dosłownie po brzegi