Wpis z mikrobloga

@G4SHI: mam oszczednosci ale co dalej? chce studiowac dziennie np ale wynajem pokoju 600zl, zarcie, jakies wyjscia z ludzmi to z 1500 minimum a tyle wynosi wyplata pracownika w polsce za caly miesiac xd
@robotMaciek:

To jest szansa żebyś odłożył.

Generalnie wszystko zależy od Ciebie.

Jak będziesz na starcie prowadził się bez szaleństw zakupy robił w takiej biedrze a nie żabce, nie wydawał kasy na śmieciowe żarcie codziennie typu pizza czy kebsy tylko samemu gotował to jest realna szansa na przycebulwnie kasy.

Sam masz zamiar wybyc czy z dziewczyną ( czytaj skarbonka) ?

Mi na początku kasa się bardzo mocno nie spinała wlazlem dobre 5k
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Black-Cat: jeżeli na wsi masz szansę na zapewnienie rodzinie lepszych warunków (czytaj dla ciebie i żony praca/biznes który da więcej, dla dzieci dostęp do edukacji i kultury) to za bardzo słuchasz się żony. Ale to lepiej zapytać kolegę @Mescuda on coś na temat wsi ma na pewno do powiedzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Profil_Internetowy:

Generalnie wygląda to tak że na wsi odeszły by mi opłaty za mieszkanie stoi tam mieszkanie wystarczy tylko dokończyć jedno pomieszczenie i można mieszkać.
Problem jest w tym że żona z moją matką nie są w stanie razem się dogadać już kilka razy leciały do siebie z łapami.

Żona na początku miała trochę racji no dzieciaki małe jak by się coś stało to szpital na miejscu itp. tyle że teraz
@Black-Cat: jestem sam ale mieszkanie na wsi to krzywda jest chyba że chcesz dzieci wychować na neandertalczyków zero znajomych tylko walenie wódy od 15 roku życia albo depresja przez brak rozrywek. Nikt normalny też tam nie mieszka więc nie licz że będą miały z kim w piłkę pograć (co i tak nie wystarczy)
jestem sam ale nie wiem jak zyc w miescie xD co do mc donalda pojde zarobie z 800zl
@robotMaciek:

No to u mnie jest trochę inaczej.

Wieś nie jest aż tak zabita. Jest klub sportowy, koszykówka piłka nożna siatka i tenis stołowy trochę tego jest.

Generalnie to taka specyficzna wieś jazdy każdego zna a jednocześnie nie obrabia mu dupska. Wszystkie stare pijusy już się zapily ;)

Mówię tragedii u mnie ogromnej nie ma.

No to fakt w takim mc Donaldzie nie zarobisz hm nie wiem co ci podpowiedzieć szukaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Black-Cat: czyli jak nie podejmie pracy to wracacie na wieś i tyle. Postaw sprawę jasno. Czytając Twój pierwszy wpis można odnieść wrażenie, że nie podoba Ci się ta sytuacja i że żona nie liczy się z tym jaki Ty masz plan na życie.
@Profil_Internetowy:

No nie podoba mi się ta sytuacja i nie podoba mi się ona bardzo toleruje taki stan od prawie 5 lat bo tyle ma starszy syn.

Wiem też że mieszkanie na wsi z hektarowa dzialka odziedzicze ja tak że logicznie myśląc na co mi zostawiać kasę za wynajem jak mogę odkładać żeby sobie wyremontować to co jest.

Nawet to do niej nie dociera...
Najlepiej jak już dostanę żebym to sprzedał