Wpis z mikrobloga

Siemka mirki.
Jest jakaś ogólna baza dostawców internetu albo baza w którą mógłbym się wpisać, a oni dzwoniliby z ofertami? Bo aktualnie tego potrzebuję.
Za 2-3 miesiące kończy mi się umowa z pomarańczowymi, światłowodów nadal nie dociągli (a mieli), podejrzewam też mocny spadek transferu u nich i nie wiem co robić. Chodzi mi o zwykły internet domowy.
PS: Właściwie to też nie wiem za jaki się brać, czy mobilny czy po kablu? Potrzebuję dość stałego pingu i dobrego transferu.
Lokalizacja to okolice Rzeszowa (Podkarpackie).
#internet #upc #netia #orange #tmobile #play
  • 6
baza w którą mógłbym się wpisać, a oni dzwoniliby z ofertami?


@Egzey: Chyba tego nie przemyślałeś. Dostępnych potencjalnie i tak jest dosłownie kilka i do tego na stronach np netii czy czegoś tam innego dane nie zawsze są aktualne. U mnie na przykład podawało max 20mb/s, a spokojnie mogłem śwignąć światło 1gb/1gb i przez telefon jeszcze stargowałem dychę miesięcznie czego normalnie by się nie dało zrobić, bo na stronie akceptujesz co
Ok, maile poszły. Zamówiłem sobie też kontakt z Orange bo dziwnym trafem pokazuje dostępność światłowodów, w co średnio wierzę xD
@Egzey: Skąd wiesz, że nie dociagneli? Orange nie podpina ludzi ja zapas, jest punkt w piwnicy lub studzience czy na słupie, podpina gdy klient zamówi. Tylko uważaj, na infolinii będą mówić jedno a przyjedzie montować facet z firmy zewnętrznej której Orange płaci za montaż.