Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp
1. gdzie i jakie badania sobie robisz , że masz takie wykresy do dyspozycji( czasem dodajesz twoje własne).
2. Daj coś do poczytania na temat Twojej diety ( ͡º ͜ʖ͡º. Keto znam trochę, ale od tej strony z ładowaniem ww( sporty sylwetkowe), a poczytalbym coś więcej na ten temat.
3. Fajne masz te posiłki:) . Dla mnie ważne sa makro, a nie to jak wygląda jedzenie
1. gdzie i jakie badania sobie robisz , że masz takie wykresy do dyspozycji( czasem dodajesz twoje własne).


https://sklep.alablaboratoria.pl/

Niektórych badań przez internet nie kupisz, trzeba w kasie zamówić. Ale jak masz kod rabatowy ze sklepu internetowego, to też uznają wtedy.

Wykresy robię z gnumeric (taki linuxowy klon excela). Większość parametrów wrzucam do arkusza, i generuję automatycznie z danych.

2. Daj coś do poczytania na temat Twojej diety ( ͡º ͜
@anonymous_derp jak kupujesz takie ilości mielonki(30kg) to jest to już zmielone mięso, czy wybierasz sobie partie i życzysz sobie, żeby Ci zmielili?
I jak to przetrzymujesz, gdzie kupujesz? Jacyś lokalni masarze?
Nie wiedziałem, że można są takie instytucje od badań. Jak będę w pl to robię sobie komplet. Dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
jak kupujesz takie ilości mielonki(30kg) to jest to już zmielone mięso, czy wybierasz sobie partie i życzysz sobie, żeby Ci zmielili?


Idę do Makro, i biorę całymi pudłami opakowań po 1kg. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jak to przetrzymujesz, gdzie kupujesz? Jacyś lokalni masarze?


Przechowuję w zamrażarce. Nie mam znajomych masarzy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiedziałem, że można są takie instytucje od badań.
@anonymous_derp dzięki za odpowiedź. Kusi mnie keto, ale mam wątpliwości co do gotowych produktów jak np filet marynowany czy zapakowaane, gotowe mięso mielone. Ale widzę, że Ty nie masz raczej problemu z pochodzeniem takiego mięsiwa. Muszę się zagłębić w temat ( ͠° ͟ل͜ ͡°)