Wpis z mikrobloga

Po 30stce tez mi sie tak zaczelo.. fakt ze waze 100kg przy 180 (+_+) , robie fizycznie w fabryce, caly dzien na nogach.. Wstaje rano jak polamany.. kolana, biodro, plecy, lokcie , barki .. Przeraza mnie to.. Nie wyobrazam sobie siebie w wieku 60+ i pracowac..
@kubcha_: a jakie masz OB/CRP? U mnie morfologia dobra, CRP = 6 więc nawet nikt nie brał pod uwagę niczego reumatologicznego do tej pory. Co do fortuny na badania to MRI głowy i szyi to największy koszt do tej pory. Ogólnie łącznie poszło już ze 2,5k na wszystko do tej pory. Na #!$%@?ły NFZ wizyty na 2020.
@szalonyonanista: Zapierdałem po górach jak #!$%@?, po 30km robiłem, czasem 2 tygodnie w górach bo miałem robotę taką że mogłem sobie pozwolić, co chwilę jakieś lasy albo góry, teraz mniej a góry to już w ogóle raz na pół roku, mimo że w nich mieszkam
@wysuszony: Zrob rezonans kregoslupa. Mi szukali wszystkiego mialem skurcze i czasem mrowienia prawej nogi. Wyszla zajebista przepuchlina z uciskiem na nerw. Czekam na operacje. Teraz tak mnie ta noga nakurza ze mam problem z siedzeniem bo od razu czuje bol
@gomezikpl: miałem rezonans odcinka szyjnego bo obejmuje to też ręce i jestem ciągle mega zmęczony. Poza powiększonymi węzłami chłonnymi nic z tego rezonansu nie wyszło. Ciężko mi wysupłać teraz kolejne 600zł na następny rezonans zwłaszcza że żadne badanie oprócz morfologii i moczu nie było jeszcze na NFZ.
@gomezikpl: musiałbym się najpierw dostać do specjalisty po skierowanie bo lekarz POZ mi go nie da. W Olsztynie do większości specjalistów czeka się kilka miesięcy nawet na pilne. Niepilną wizytę u okulisty mam za ponad rok a na pilną u neurologa która jest mi już w sumie zbędna czekam już niemal trzeci miesiąc. Potem około 6-8 miesięcy czekania na rezonans i 6 tygodni oczekiwania na opis do niego. Nie wiem gdzie