Wpis z mikrobloga

Nie wierze

Kupiłem szafę PAX w 3 pudełkach (2x50 cm i 1x100) z czego te dwie pięćdziesiątki jakiś CEBULAK złożył, używał i ODDAŁ w oryginalnym opakowaniu które było złożone jak na magazynie więc obsługa się nie zorientowała ze było otwierane. Brakowało kilku części oraz były trochę uszczerbione. Najpierw pomyślałem ze to tak ma wyglądać i to w kocu tanie meble bo nie były to jakieś ślady mega używania (przynajmniej w pierwszej) ale jak z ciekawości po złożeniu pierwszej otworzyłem drugą a tam znowu jakieś syfy to zacząłem robić zdjęcia. Otworzyłem trzecią a tam wszystko lux nowe. Zainterweniowałem i ikea zwróciła 40% (160 PLN) ceny tych dwóch korpusów, chociaż po krótkich bojach i wytłumaczeniu ze nie chcę znosić szafy i nie mam jak jej przewieźć do nich na własny koszt żeby wymienić na nową oraz średnio mi się to opaci kiedy zamówię transport w 2 strony.

Jakim cebulakiem trzeba być żeby złożyć szafę, używać jej a potem złożyć do pudła tak żeby oddać i dostać zwrot kasy? xD order cebuli roku.

Teraz trochę się brzydzę tej szafy. Cholera wie co ktoś tam trzymał jak roni takie akcje. Zdjęcia szafy w komentarzu. #cebula #polska #ikea #meble #januszebiznesu
WujekRada - Nie wierze

Kupiłem szafę PAX w 3 pudełkach (2x50 cm i 1x100) z czego te ...

źródło: comment_6AyDfyC8MXhXKcwHsuFYrwJNuOozOxnu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ciasteczkowy_otwur: W ikea możesz zwrócić nawet złożone ale nieużywane. Leci potem na sprzedaż okazyjną -30%. Z tym ze ten Janusz zapakował to tak żeby wyglądało ze nikt nigdy tego nie otwierał (°°
  • Odpowiedz
@WujekRada: Z takich cebulowych akcji kiedyś osoba, którą dobrze znam zrobiła coś takiego. W pewien dzień kupiła szafę w biedronce chyba za cenę X. Po tygodniu ta sama szafa została przeceniona -50% tak więc znowu ją kupiła, a za chwilę oddała (tę kupioną) z paragonem z datą wcześniejszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz